'Her şey bambaşka olacak' yazdı, sonrası korkunç!

Bolu'da 21 yaşındaki Onur Balcı tartıştığı kız arkadaşına 'Yarın her şey bambaşka olacak' diye mesaj attı. Mesajın ardından genç k

'Her şey bambaşka olacak' yazdı, sonrası korkunç!

Bolu'da 21 yaşındaki Onur Balcı tartıştığı kız arkadaşına 'Yarın her şey bambaşka olacak' diye mesaj attı. Mesajın ardından genç kız Balcı'dan bir süre haber alamayınca gencin ailesiyle birlikte yaşadığı daireye gitti. Birlikte içeri giren aile üyeleri ve genç kız Balcı'nın tavana asılı haldeki cansız bedeniyle karşılaştı.


Bolu’da yaşayan 21 yaşındaki bir gencin, kız arkadaşına “Yarın her şey bambaşka olacak” mesajı attıktan sonra evinde tavana asılı cansız bedenine ulaşıldı.
Olay, 22 Temmuz gecesi Bolu’nun Aktaş Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Bolu’da yaşayan 21 yaşındaki Onur Balcı, bir süredir beraber olduğu kız arkadaşı ile bilinmeyen bir sebepten ötürü tartıştı. Tartışma sonrasında Balcı kız arkadaşına, “Yarın her şey bambaşka olacak” şeklinde mesaj attı. Mesajın ardından genç kadın bir süre Balcı’dan haber alamayınca, Balcı’nın ailesiyle birlikte yaşadığı çatı katındaki eve gitti. Kapının açılması ile birlikte içeri giren aile üyeleri ve genç kadın Balcı’nın tavana asılı haldeki cansız bedeniyle karşılaştı. (İHA)

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2018, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19