Korkunç cinayette ses kaydı detayı!

İstanbul Küçükçekmece’de eşi tarafından kardeşile birlikte öldürülen Zahide Oğuz’un bir gün önce arkadaşına attığı ses kaydı ortaya çıktı. Zahide Oğuz’un ses kaydında arkadaşına, “Galip beni yarın öldürecek. Yarın son günüm.” dediği öğrenildi. Cinayet Büro Amirliği’nde de bulunan ses kaydının dosyaya konacağı öğrenildi.

Halkalı Merkez Mahallesi’nde geçtiğimiz cumartesi gecesi Garip Oğuz, eşinin bulunduğu eve giderek tartışmaya başlamış ardından da Zahide Oğuz’u dövmeye başlamıştı. Daha sonra yanında getirdiği silahı ateşleyen Garip Oğuz (52), Zahide Oğuz (42) ve kayınbiraderi Kutlay Oğuz (30)’u öldürdükten sonra polisi arayarak teslim oldu. Poliste ismi bulunan Zahide Oğuz’un bir arkadaşı ise olaydan bir gün önce kendisine gönderilen ses kaydını ise polise teslim etti. Ses kaydına göre öldürülen Zahide Oğuz, “Ben her gün ölüyorum. Bir tarafa çıkamıyorum. Yarın son günümmüş. Ölecekmişim. Öyle diyor Garip” dediği duyuluyor. Ses kaydı önce analiz için ilgili kuruma ardından da soruşturma dosyasına konarak adliyeye gönderileceği öğrenildi. (DHA)

İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ‘ÖTV uygulaması’ açıklaması: Süresini uzatabiliriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ticari olarak kullanılan araçların yenilenebilmesi için ÖTV’yi sıfırladıklarını hatırlatarak, “Gerekirse önümüzdeki ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir