Başkan Bozbey’den teşekkür

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. 


Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezi, kapılarını açmaya hazırlanıyor. Görükle girişinde yapımı devam eden proje tamamlandığında bölgenin en gözde mekanlarından biri haline gelecek. Başkan Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi’ne ait arazide yap- işlet – devret modeli ile yaklaşık 15 milyon TL’ ye mal olan projeyi inceledi. Yatırımcı Çetin Ceylan proje hakkında Bozbey’e bilgi verdi. Ceylan, projenin toplam 35 milyon TL’lik iktisadi bir değer haline geldiğini, ayrıca yönetim kadrosu ve kiracıların bünyesinde çalıştıracağı 300’e yakın personelle bölgenin istihdamına da katkı sağladıklarını belirtti.
Ceylan, Yaşam Merkezi’nin yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlandığını, kişiye özel kullanım alanları içerisinde mutfağı, banyosu bulunan, özel güvenlik ve temizlik hizmetlerinin verildiği, TV, internet gibi teknolojik imkanların sunulduğu, etüt odaları ve dinlenme salonları olan öğrenci yurdunun A ve C bloklarında 76 adet tek, 44 adet çift kişilik oda olduğunu kaydetti.
Projede her türlü detayın düşünüldüğünü ifade eden Bozbey, bölge ihtiyaçlarına cevap verecek yeni bir değerin ortaya çıktığını söyledi. Nilüfer Belediyesi’nin akılcı projelere her zaman önem verdiğini ifade eden Başkan Bozbey, Ceylan ve ekibini kutladı.
Görükle Trio Öğrenci Yaşam Merkezi, yeme içme ve eğlence alanlarında faaliyet gösteren firmalara da ev sahipliği yapacak. Kitapevi, hipermarket , Copy Center, GSM, aksesuar alanında faaliyet gösteren mağazalar, bowling, canlı performans merkezleri , yerel, ulusal ve uluslararası fast food markaları, restorandlar ve kafelerin yer alacağı merkezde faaliyetler, üniversite toplulukları ve el sanatlarını sergilemek isteyen öğrenciler için ayrılmış stant alanları da yer alacak.
Fitness salonu, havuz, tenis kortu ve basket sahasının da hizmet vereceği merkezde yurt öğrencileri birçok hizmetten ücretsiz yararlanabilecek. Kompleks içerisinde bulunan 80 araçlık kapalı, 70 araçlık açık otopark alanına ek olarak Görükle Trio yönetimi tarafından sağlanacak ücretsiz servis hizmeti ile misafirlerin ve öğrencilerin kolay ulaşım imkanına sahip olmaları da planlanıyor.

İlginizi Çekebilir

Bursa’da suç makinesine iftar vakti baskın!

Bursa’da birçok suçtan aranması bulunan şüpheli, iftar vakti yapılan baskında evin penceresinden kaçarken yakalandı. Hakkında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir