Karacabey Belediyesi'nden eğitime destek

KARACABEY BELEDİYESİ’NİN TEŞVİKLERİ İLE 2 YIL ÖNCE KURULAN DAYI KARACABEY DERNEĞİ, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KARŞILIKSIZ BURS VERİYOR. (İHA/BURSA-İHA)

Karacabey Belediyesi'nden eğitime destek
Karacabey Belediyesi’nin teşvikleri ile 2 yıl önce kurulan Dayı Karacabey Derneği, üniversite öğrencilerine karşılıksız burs veriyor.
Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Belediyesi’nin teşvikleri ile 2 yıl önce kurulan Dayı Karacabey Derneği’nin Başkanı Abdullah Yalazı’yı makamında kabul ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Öğrenimini ilçe dışında sürdüren yaklaşık 300 üniversite öğrencisine verilen karşılıksız burs tutarının yılda 500 bin lirayı bulduğunu söyleyen Özkan, belediyenin güçlü bir finansal yapıya kavuşturulduğunu, başarılarının temelinde ‘çözüm odaklı çalışma’ prensibinin bulunduğunu söyledi.
Maksatlarının veren el ile alan eli buluşturmak ve önümüzdeki dönemde hayırseverlerin de katkıları ile bu çalışmaların daha da geniş kitlelere ulaşması olduğunu kaydeden Dernek Başkanı Abdullah Yalazı da, belediyenin dernek yönetimine sunduğu katkılar için Özkan’a minnettar olduklarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2017, 17:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19