Baba ve oğlu eski polisi kaçırıp öldürdükten sonra yedi!

Baba ve oğlu eski polisi kaçırıp öldürdükten sonra yedi!

Ukrayna'da akıllara durgunluk veren olayda, bir baba ve oğlu 45 yaşında olan eski bir polisi kaçırarak öldürdü. Baba ve oğulun, öldürdükleri kişinin vücudunun bazı bölümlerini yediği öğrenildi.


Korkunç olay, bahçede bulunan ceset ihbarıyla öğrenildi. Çevredekilerin bir bahçede ceset bulmasıyla ortaya çıkan olayda, ihbar üzerine bir eve baskın düzenleyen polis ekipleri, olayı gerçekleştiren baba ve oğlunu yakalayarak gözaltına aldı.


İlk olarak boğazını kesmişler


The Sun'ın haberine göre, Ukrayna'nın Saltivka bölgesinde meydana gelen olayda, baba ve oğlunu evlerine yaptıkları baskınla yarı çıplak bir şekilde yakalayan polis ekipleri, eski polisin ilk olarak boğazını keserek öldürüldüğünü belirtti. Yapılan incelemeler sırasında cesedin başının olmadığını fark eden ekipler, daha sonra eski polisin başını balkonda bir kutuda saklı olarak ele geçirdi. Baba ve oğlu verdikleri ifadede, akrabalarının kendilerinde kalmaya geleceklerinden dolayı cesedin başını kutuya koyup balkona sakladıklarını belirtti. Öldürülen eski polisin 4 Ekim'den beri kayıp olduğu iddia edildi. Yapılan sorgu sırasında polis ekipleri, öldürülen eski polisin saldırganlar tarafından yendiği bilgisine ulaştı. Yaptıklarını itiraf eden oğul, sorgusunda, eski polis memurunu öldürdüklerini daha sonra kurbanın bacakları ve kaburgasından yediklerini söyledi.


"En az 10 yıl en fazla müebbet hapis cezasına çarptırılabilirler."


Kharkiv bölgesi polis şefi Oleg Bekh şunları söyledi: “Evlerinde bir arama yapıldı, bunun sonucunda da merhumun başı ve diğer maddi kanıtlar bir kutuda balkonda bulundu. Açılan resmi cinayet soruşturmasında 10 yıl ila ömür boyu hapis cezası aralığında bir ceza alabilirler." 


Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2018, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19