Son Haberler

‘Bu topraklardan darbe çıkmaz, bu topraklardan bereket çıkar’

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu topraklardan darbe çıkmaz, bu topraklardan bereket çıkar.” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sergi Salonu’nda çiftçiler ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı konuşmada, “Bu topraklardan darbe çıkmaz, bu topraklardan bereket çıkar.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sergi Salonu’nda çiftçiler ile iftar programında bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hırsları için Türkiye gemisinin altını oyanlara inat hangi siyasi görüşe mensup olursa olsun, teröre ve şiddete tavır alan tüm vatandaşlarımızı asgari müştereklerde bir araya getirmeye çalışıyoruz.” ifadesinde bulundu.

Türkiye’nin demokrasi mücadelesine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milli irade düşmanları istemese de demokrasimizin kalitesini, kalibresini yükseltmeyi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milletimizin söz söylediği en büyük arena sandıklardır. Sandık demokrasinin namusu, milletin onurudur. Biz bugüne kadarki mücadelelerimizin hepsini sandıktan çıkan iradeden aldığımız güçle kazandık.” dedi.

Tek parti dönemi uygulamalarına atıfta bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Tek parti döneminde olduğu gibi sandık sonucunu kendi keyfine göre dizayn etmesine izin vermedik, bugün de vermeyeceğiz.” açıklamasında bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sandığa gölge düşmüşse en doğru yol yeniden milletin hakemliğine başvurmaktır. Hiç kimsenin milletin hakemliğinden kaçmaya, mızıkçılık yapmaya, bu yol açıldığı için karşısındakileri ve yargıyı suçlamaya hakkı yoktur.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Bursa’da 70 işçi yemekten zehirlendi

Bursa’da bir tekstil fabrikasında çalışan 70 kişi öğlen yedikleri yemekten zehirlendi. Mantar çorbası ve köfte ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir