Cumhurbaşkanı Erdoğan: Süleyman Soylu'nun yanındayız

Türkiye'nin kıskaca alınmak istendiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya destek açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Süleyman Soylu'nun yanındayız

Türkiye, son dönemde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef alan bir operasyon kurgusuyla karşı karşıya.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında konuyla ilgili net bir açıklama yaptı ve hedefteki isim olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya sahip çıktı.

"İÇİŞLERİ BAKANIMIZIN YANINDA OLDUK, YANINDAYIZ, YANINDA OLACAĞIZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'yu hedef alan saldırıların gerisinde, ülkemizde sağlanan bu huzur ve güven ikliminden duyulan bir rahatsızlık olduğunu biliyoruz. Terör örgütleri gibi, suç örgütleriyle

"FETÖ'CÜLER GİBİ, PKK'LILAR GİBİ BU SUÇLULARI DA YARGIYA TESLİM EDECEĞİZ"

Suç çetelerinin mensuplarını, dünyanın neresine kaçarlarsa kaçsınlar takip ediyoruz. Tıpkı FETÖ’cüler gibi, tıpkı PKK'lılar gibi, bu suçluları da ülkemize getirip yargıya teslim edene kadar peşlerini bırakmayacağız.

mücadelesinde de İçişleri Bakanımızın yanında olduk, yanındayız ve yanında olacağız.

"BİNALİ YILDIRIM'IN OĞLU ÜZERİNDEN HEDEF ALINMASI..."

Ülkemizde yıllarca bakanlık, başbakanlık ve Meclis Başkanlığı yapmış, partimizin genel başkanlığını yürütmüş Binali Yıldırım arkadaşımızın da oğlu üzerinden hedefe alınması, asıl niyeti gösteren bir başka işarettir.

"BU TEZGAHI DA BOZACAĞIZ"

Şimdiye kadar nasıl şahsımız, partimiz ve çalışma arkadaşlarımız üzerinden ülkemize yönelik hiçbir saldırıya eyvallah etmediysek, bu tezgahı da bozacağız. " dedi.

İhlas Haber Ajansı ( İHA )

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19