AK Parti tam kadro sahada

Türkiye tarihinin en önemli seçimine giderken Bursa’da AK Parti milletvekilleri adayları ve parti teşkilatları tam kadro sahada. AK Parti adayları ve teşkilatları, gece gündüz vatandaşlara Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi ve yeni dönemi anlatıyor.

Seçim sürecinin başlaması ve milletvekili adaylarının belli olmasının ardından sahaya inen AK Parti, adeta sıkmadık el çalmadık kapı bırakmıyor. Bursa’da iki bölgede milletvekili adayları neredeyse hiç uyumadan propaganda çalışmalarını sürdürürken, vatandaşlarla buluşup onların sorunlarını dinleyip dertleşiyor.

ÇAVUŞOĞLU VE ALA AKTİF ÇALIŞIYOR

Bursa birinci bölgede Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu’nun öncülüğünde devam eden kampanyada, bölgenin tamamına yayılan AK Parti ekipleri, vatandaşlarla birebir temas kuruyor, Çavuşoğlu ve milletvekili adayları her ortamda vatandaşı dinliyor.  Yine ikinci bölgede İçişleri eski Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala’nın başı çektiği çalışmalar da vatandaşın ilgisini çekiyor. Bakanları milletvekillerini yanında gören ve onlara dertlerini sıkıntılarını anlatan vatandaşlar da durumdan oldukça memnun. Çavuşoğlu ve Ala’nın etkin olarak kampanyalarda sahada yer alması da AK Parti’ye ilgi ve güveni perçinliyor.

Fetih BAĞCI

 

 

 

İlginizi Çekebilir

Bursa’daki bu okulda sınavlar öğretmensiz yapılıyor

Bursa’nın Gemlik ilçesindeki Halitpaşa İmam Hatip Ortaokulu’ndaki öğrenciler, sınavlarına öğretmenlerin denetimi olmadan giriyor. Öğretmenlerin sınıfta ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir