SON DAKİKA
Hava Durumu

Atma Ahmet Emin hepimiz din kardeşiyiz!

Cavit Çağlar şimdi de Hulusi Turgut’a sipariş verdiği tamamen propaganda ve algıdan oluşan afilli de bir isim konulan “Cavit Çağlar-Fırtınalı bir Yaşamöyküsü” kitabıyla gündemde. Çağlar, bol propaganda dolu kitapla tatmin olmamış olacak ki başyazar yine devreye girip akıllara zarar bilgilerle Çağlar’ın kitabının reklamını yapmaya girişti.  

Haber Giriş Tarihi: 14.03.2024 13:58
Haber Güncellenme Tarihi: 14.03.2024 13:58
Kaynak: Alpaslan YILDIZ
Atma Ahmet Emin hepimiz din kardeşiyiz!

Çağlar’ın başyazarı Ahmet Emin Yılmaz, patronuna takla atayım derken kantarın topuzunu kaçırdı. Çağlar’ı anlatırken “ Zirvedeyken… Karşı siyasetin yok etme hedefli müdahalesini de gördü. Cavit Çağlar’ı anlatmaya iş, spor, siyaset alanındaki başarıları da yetmez.” ifadelerini kullanan Ahmet Emin Yılmaz, işi daha da büyüterek Haydar Aliyev dostluğuyla sayesinde Türkiye-Azerbaycan arasındaki ilk ilişkileri Cavit Çağlar’ın kurduğunu yazdı. Peşine de tabi Türkiye-Rusya arasındaki krizi çözdü hikayesi.  Ahmet Emin Yılmaz işi o kadar abarttı ki “Kitap Çağlar’a da sürpriz oldu. Turgut’un ulaştığı kendisiyle ilgili bilgilere de çok şaşırdı ve duygulandı” ifadelerini kullandı. Ahmet Emin Yılmaz, kitabın patronunu cilalamaya yetmeyeceğini düşünmüş olacak ki, kitabın da ötesine geçmeyi başardı. 

Cavit Çağlar ve başyazarı Ahmet Emin Yılmaz’ın kitapla ilgili durumuna en dikkat çekici yorum Şehirmedma.com ve Bursa Şehir Gazetesi Sahibi Nezir Asaroğlu’ndan geldi. Asaroğlu Çağlar’ın Ahmet Emin Yılmaz’a haksızlık ettiğini, hayatını Yılmaz’a yazdırsa 10 ciltlik külliyat oluşmasının mümkün olduğunu hatırlattı. Asaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda cilt başlıklarını da sıraladı;

“Cavit Çağlar’ın kitabı çıkmış…tek cilt olmasına şaşırdım…

Kitabı Hulusi Turgut yazmış.. Ahmet Emin Yılmaz yazsaydı en az 10 cilt bir külliyat yazardı… Yok yok o toparlayamaz biz ona yardımcı olalım.. 

İlk kitap _ Ziraat bankasından düşük faizli tavukçuluk kredisi artarak nasıl tekstilci oldum. 

İkinci Kitap _ aldığım bu düşük faizli kredileri dahi ödeyemedim. Tam bankalar üzerime geliyorken nasıl bankalardan sorumlu bakan oluverdim. 

Üçüncü kitap _ Nesim Malki adındaki bir tefeciye milyar dolar borcum varken malki cinayete kurban gitti. Alacaklılarını yazdığı defterde nasıl ortadan kayboldu.

Dördüncü kitap _ 28 Şubat'ta refah yol hükümetini nasıl devirdim…#Bursa’da çıkardığım gazete ile televizyon kanalında başörtüsü zulümlerine nasıl destek verdim alkış tuttum… 

Beşinci kitap _ Bankalarımı nasıl batırdım.

Altıncı kitap _ Amerikaya nasıl kaçtım. Orada nasıl yakalandım.turuncu tulumu nasıl giydirdiler…

Yedinci kitap _ Türkiye’ye nasıl iade edildim..Türkiye’de tutuklandım ertesi gün kimler araya girdi ve hastaneye yatırıldım…

Sekizinci kitap _ Tmsf nasıl iç çamaşırlarıma kadar haciz koydu. 

Dokuzuncu kitap_ 15 yıl sonra Tmsf’yi nasıl dümene getirip 1 milyar dolardan sıyırdım..

Onuncu kitap sahibi olduğum OLAY TV’yi  imamoğluna satarken nasıl suçüstü yakalandım ve çark ettim.”

(Alpaslan Yıldız)

Kaynak: Alpaslan YILDIZ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.