SON DAKİKA
Hava Durumu

Beygirci’ye büyük destek!

Cumhur İttifakı MHP Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci’ye ilçe halkı büyük teveccüh gösteriyor. Her gittiği mahallede büyük sevgi gösterileriyle karşılanan Beygirci, “31 Mart’ta istikrar sürsün, Mustafakemalpaşa büyüsün” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 25.03.2024 15:39
Haber Güncellenme Tarihi: 25.03.2024 15:39
Kaynak: Ayşe CANDAN
Beygirci’ye büyük destek!

Cumhur İttifakı Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci’yi, Ormankadı’da vatandaşlar coşkulu kalabalıkla karşıladı, ziyaret adeta miting havasına büründü. Kumkadı ve Körekem’de de hemşehrilerinin teveccühüyle karşılaştığını ifade eden Beygirci, “Milletimiz, 14 Mayıs 2023 genel seçiminde istikrar sürsün, Türkiye büyüsün diyerek seçimlerde güçlü desteğini Cumhur İttifakı’ndan yana kullanmıştı. Mustafakemalpaşa’da da yine Cumhur İttifakı’mız yüzde 51’lik ezici çoğunlukla birinci parti oldu. 31 Mart yerel seçimlerinde de Mustafakemalpaşa’mız, istikrar sürsün, Mustafakemalpaşa büyüsün istiyor” dedi. Mustafakemalpaşa’da sadece son 6 yılda Büyükşehir Belediyesi ve Mustafakemalpaşa Belediyesi eliyle alt yapıdan üst yapıya kadar pek çok alanda 2 milyar TL’lik yatırım yapıldığına dikkati çeken Beygirci, “Muhalefet her zaman olduğu gibi yapılanı görmemekle kalmıyor, suni gündemlerle hemşehrilerimizin aklını bulandırmaya çalışıyor. Milletimiz kimin hizmet ettiğini, kimlerin ise kimlerle iş tuttuğunu çok iyi biliyor. Bunu artık öyle bir noktaya getirdiler ki aşikare söylemekten dahi geri durmuyorlar. Muhalefetin Büyükşehir Belediye Başkan Adayına malum ismini dahi ağzına almayacağım terörle işbirliği içindeki parti bile açık açık destek veriyor. Bizim gündemimiz daima milletimize hizmettir” dedi.

“ALİNUR AKTAŞ’LA BERABER ÖNDE GİDİYORUZ”

Mustafakemalpaşa’da vatandaşların istikrarın sürmesi yönünde teveccüh sergilediğini ve hem Büyükşehir hem de ilçe belediyesi için önde gittiklerini anlatan Beygirci, “Mustafakemalpaşa’da hemşehrilerimiz yıllardır edinilen kazanımların kaybedilmesini istemiyor. Bunu da çok net vatandaşlarımızdan görüyoruz. Biz yapılanın üstüne daha fazla katmak, Mustafakemalpaşa’da hizmet istikrarının sürmesi için gelecek 5 yıla talibiz. Bursa’da Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş, Mustafakemalpaşa’da Cumhur İttifakımız önde gidiyor. Çünkü bizler muhalefet gibi suni gündemlerle değil, Mustafakemalpaşa’nın gündemiyle ilgileniyoruz” diye konuştu. 

“EKSİKLERİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Muhalefetin kapalı kapılar ardında yürüttüğü kirli ittifakları milletin gördüğünü ve tıpkı 14 Mayısta olduğu gibi masaları dağıtacağını dile getiren Beygirci sözlerini şöyle tamamladı; “Bizim bir tek siyasetimiz var. O da Mustafakemalpaşa’mıza hizmet etmektir. Bizim bir tek ittifakımız var o da milletimizin ittifakı olan Cumhur İttifakı’dır. Biz başka bir ittifak bilmiyoruz. Muhalefetin kapalı kapılar ardındaki ittifakını da milletimiz görüyor. Milletimiz, 14 Mayıs 2023’te nasıl masalarını dağıttıysa, bugün de kirli ittifaklarını yıkacaktır. Biz milletimizin, hemşehrilerimizin beklentilerini karşılamak için yola çıkıyoruz. Bizim siyasetimiz hizmet siyasetidir. Mustafakemalpaşa’nın eksiklikleri yok mu? Var. tamamlayacağız. Hemşehrilerimizin beklentileri var, biz bunun için varız, tamamlayacağız. Mustafakemalpaşa’ya yeni bir vizyon getirecek projelerimizle yolumuza devam edeceğiz. 31 Mart’ta istikrar sürecek, Mustafakemalpaşa büyüyecek.”

(Ayşe Candan)

Kaynak: Ayşe CANDAN

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.