SON DAKİKA
Hava Durumu

Erdoğan liderken…

Yazının Giriş Tarihi: 13.06.2016 23:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 13.06.2016 23:30
 

 

Çıktığı yumurtanın kabuğunu beğenmeyen ihanet imzacısı Fetö medyasında pek bir popüler. Doğaldır, Sayın Başkanımıza dil uzatan birini buldular ya, mal bulmuş mağribi gibi sarılıyorlar. Yaratık verip veriştirdikçe bunlar manşete taşıyor. Adam dünya vatandaşıymış, başı hep Türkler yüzünden derde girmişmiş… Ivır zıvır. Hay başına Türkler kadar taş düşsün diyeceğim de, bedduam kabul olur da o büyüklükte bir taş düşerse çevreye de çok zarar vereceğinden diyemiyorum.

Cumhuriyet gazetesi bunların yanı sıra kalkıp bir de Levent Gültekin diye birinden bahsetmiş. Klasik, “Uğur Dündar ağzıyla” tribünlere oynuyorlar akılları sıra, adam “Kan donduran” şeyler söylemiş. Neymiş bu kan donduran sözler? Efendim, anlatalım da görün. Şecaat arz ederken sirkatin söylemek örneğini de pek güzel yansıttığından iyi bir örnek. Bakın ne diyor bu Levent denilen adam?

“Adını vermeyeyim, çok üst düzey bir bürokrat, emekliye ayrılma aşamasında Tayyip Bey'le vedalaşmaya gidiyor. Tayyip Bey o bürokrata, yapacakları ile ilgili bazı şeyler anlatınca bürokrat diyor ki ‘Bu dediklerinin yarısını yap, iç savaş çıkar bu ülkede' Tayyip Bey de “çıksın, ezer geçeriz” diye karşılık veriyor. Yani iç savaşı göze almış bir lider var. Ne için? Kişisel hırsı. Başka bir gerekçesi yok.”

Şimdi mübarek günde ağzımı bozmayayım diye mücadele ediyorum. Ulan o senin bahsettiğin şey ne biliyor musun? Aslında hatalı sordum. Biliyor, elbet biliyor da işine böyle söylemek geliyor. Ben yine de okurlarım için açıklık getirme adına anlatayım. O senin bürokratına Sayın Başkan’ın dediği laf şu; “Ben ne pahasına olursa olsun terörü kökten silmeye kararlıyım. Bu örgütlerle pazarlık falan etmeyecek, son terörist de ortadan kalkana kadar bu mücadele sürecek”

O senin malum bürokratın! (artık her kimse?) senin gibi verelim şunlara özerklik kurtulalım düşüncesinde olduğundan (aynı düşünceleri paylaştığınız da pek açık) kalkıp iç savaştan bahsetmiş. Bu sakın senin kendi tahayyül ettiğin bir şey olmasın ey Levent?

İç savaş falan çıkacağı yok ama güvenlik güçlerimiz bunlarla kararlı bir şekilde savaşıyor. Sona da yaklaşıyoruz. Seni korkutan da bu değil mi? Sayın Erdoğan üstüne üstlük bir de “Terörü yenen Lider” sıfatını kazanacak ve halkın gözünde daha da yükselecek diye korkuyor bunlar…

Hapırsanız da köpürseniz de Sayın Başkanımız Türkiye’nin gördüğü en büyük lider. Üstelik kendini reis i cumhur ilan etmemiş, halkın oylarıyla seçilmiş bir lider. Ne o? Putlaştırdıklarınız artık işe yaramıyor mu yoksa? O yüzden mi başka başka kirli tezgâhlar peşindesiniz.

Ey Levent! Ey Fetöcüler! Ey Paganlar!

Diyorsunuz ki, “ülkeyi o sorunların altındaki bir enkaza dönüştürdü.” Bu memleketin ne kadar geliştiğini, dışa bağımlılığının bittiğini ve artık büyük bir ülke haline geldiğini görmezden geliyorsunuz da, bari böyle gülünç laflar etmeyin.

Sonraki yazımda nasipse, müthiş bir gerçeği ifşa edeceğim. Hem bu aptalların yüzünde bir tokat gibi patlayacak hem de insanımızı sevindirecek bir gerçeği… Bekleyin.

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.