SON DAKİKA
Hava Durumu

FISILTI MİLİTANLARI

Yazının Giriş Tarihi: 28.09.2017 22:00
Yazının Güncellenme Tarihi: 28.09.2017 22:00
Korkaksa, daha açık ve amiyane tabiriyle maçası yemiyorsa kaçak dövüşür bazıları. Yaptıkları etik değildir. Yaptıkları yalanla dolanla, algı yönetimiyle saldırmaktan ibarettir. Ortaya çıkıp da delikanlı gibi söyleyemez lafını. Dediğine sahip çıkamaz çünkü bilmem neresinden uydurmuştur, kendi söylediğine kendi bile inanmadığından yüksek sesle savunamaz söylediklerini. Ne diyordu Atilla İlhan?

tut ki gecedir

katiller huzursuz

hırsızlar sinirli

hainler ürkekçedir

Şimdi de yeni bir laf çıkarttılar. Şu halkı dedikoduyla kandırıp AK Parti ve daha da fazlası “Tayyip düşmanlığını” körükleyip taraftar kazanmak isteyenlerden bahsediyorum. Gerçi bunu yapamayacaklarını artık halkı kandırmanın o kadar da kolay olmadığını biliyorlar ama yine de bir sinsi umut var içlerinde. Bir de esas önemli kısmı hızla kaybetmeye başladıkları taraftarlarını elde tutma çabası tabi ki. Bu nedenle “FISILTI MİLİTANLARINI” saldılar piyasaya tekrar. Hani şu “Memleket batıyor, Ekonomi çöktü, Halk sürünüyor, Turist gelmiyor, Yabancılar terk etti, Yaşanmaz burada…” diye bağırtıp da durumun hiç de bunların dediği gibi olmadığını kendi gözleriyle gören milleti ağzı yerine başka taraflarıyla güldüren (Bilgi çağındayız hemşerim! İnternete giren Antalya’nın turistle dolu olduğunu da görüyor. Yabancı yatırımcının geldiğini de çok iyi öğreniyor. Üstelik Türkiye’nin bugüne kadar kat edemediği büyük ilerlemelerin de çok iyi farkında.) fısıltı militanlarını yani.

Almancı Emin’in “Ekonomi batmış, Yaşanmaz burada.” Diye beyni yıkanırken kendine söylenenleri tekrar ederken lüks restoranların her akşam tıka basa dolu olduğunu gördüğünde kendi kendine “Hani batıyordu yahu bu kalabalık ne?” diye kendi kendine söylendiği gibi söyleniyor bunların kandırılmış taraftarları, her yalanları ortaya çıktığında. İşte bu yüzden bu fısıltı militanlarına yeni talimat verildi. Millete söylenecek adice bir yalan dikte ettirildi.

Halk arasında sesli konuşarak dikkat çekip çevredekilerin duymasını sağlayarak, “Altı ay, bir seneye kalmaz Rus askeri İstanbul’u işgal edecek.” Gibi şerefsizce bir algı yönetimi başlatıldı. Gülmeyin! Ciddi ciddi böyle söylüyor bu fısıltı militanları. Bunu açıklarken de “Türkiye’de yabancı asker bulundurulmasına izin veren teskere imzalandı. İşte bu yüzden.” Diye savunuyorlar şeytani yalanlarını. Hani şu Irak askeriyle ortak operasyona izin veren teskereden söz ediyorlar akılları sıra. İşte bu kadar adice ve şerefsizce bir dedikodudan medet umuyorlar artık. Anlayın ne kadar düştüklerini ne kadar çaresiz olduklarını…

Bak Kemal! Senin haberin olmadan teşkilatındaki bazı fısıltı militanlarının da buna alet olduğunu duymamışsındır diye söylüyorum. Tüm teşkilatlarına talimat ver ve bu şekilde konuşanları partinden uzaklaştır. Çünkü adamlar topluluk içinde bu konuşmaları yaparken herkesin duyacağı biçimde delege meleğe olduklarını söylüyor. Martaval olabilir ama en azından çık ortaya ve “böyle konuşan birinin partimizle alakası olamaz. ”de ve vur yumruğu masaya. Olursa da aranızda barındırma.

Yoksa millet bunları parti yönetimi söyletiyor zannedecek…
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.