SON DAKİKA
Hava Durumu

HAKİKİ FAŞİSTLER

Yazının Giriş Tarihi: 13.03.2017 22:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 13.03.2017 22:30
Hitler’in gitmesiyle birlikte faşizmin de bittiği algısı yaratılmıştı bütün Avrupa’da. Amerika faşistlerden yararlanmak için (Nazi bilim adamlarını alıp atom bombası yaptırmak dâhil) bu algıyı yarattı. Avrupa ülkeleri de bilerek ve isteyerek bu numarayı yediler. İtalya’nın da işine geliyordu bu. İngiltere dünden razıydı. Neden biliyor musunuz? İngiliz aristokrasisi çoğunlukla Alman kökenlidir ve o savaş yıllarında Buckingham’da konuşulan dil İngilizce değil Almanca idi!

Ne var ki aslında faşizm bitmemişti. ABD yardımıyla maskelenmiş, öyle bir algı yaratılmıştı. Daha da sonraları demokratiklik safsatası yaratıldı. Bugün de gördüğünüz üzere bu “işlerine gelen konularda” demokratik olma anlamına geliyordu. Ya da bir başka deyişle işlerine gelen serbest, gelmeyen yasaktı. Bunu da çok iyi maskeleyip, üzerinde bir şekilde hâkimiyet kurdukları ülkelere anlattılar bu martavalı.

Yıllarca saklı kaldı faşistlikleri. Yeraltında durdu ve uyudu. Şimdilerde uyanıyor. Siz Almanya’nın Hollanda’nın yaptıklarını görüyorsunuz ya bu sadece buzdağının görünen ucu. Bir de görünmeyen ve aslında çok daha büyük olan bir yanı var. Gizli, adı konulmamış örgütler. Birleşik Krallık dâhil tüm Avrupa’da var bunlardan. Üstelik memleket farkı gözetmeden bir birleriyle bağlantılı bu karanlık ve şeytani ırkçı topluluklar. Gerek internet, gerekse mektupla haberleşiyorlar. Silah depoluyorlar. Para hiç problem değil. Kimden ve nereden geldiği belli olmayan (aslında belli ama…) sınırsız para kaynakları var. Silah ve mühimmat sıkıntıları yok.

Bu gruplar yerel bazdaki sayıları kimi zaman 3 – 5 kimi zaman 10 – 15 kişilik hücrelerden oluşuyor. Gizli mekânlarda buluşup stratejik kararlar alıyor, diğer gruplarla koordine oluyorlar. Ava gitme bahanesiyle silah eğitimi yapıyorlar. Çoğu eski asker veya petrolcü. Tamamı yabancılara karşı bilenmiş durumda.

Sızan haberlere göre; “zamanını” bekliyorlar ve o “zaman” onlara birileri tarafından bildirilecek. Ancak inanıyorlar ki çok yakın. Özellikle Suriyelileri hedef alıyorlar. Müslüman kimliği taşıyan herkes hedeflerinde yer alıyor. Kısacası bir HAÇLI SALDIRISI düzenleyecekler. Onlara göre bu kendilerini “kâfirden koruma” anlamı taşıyor. Kâfir kapsamına tüm Müslümanlar girerken Yahudiler ayrı tutuluyor nedense.

Bulundukları memleketlerin istihbarat servisleri bu gizli grupların varlığının bal gibi farkında tabi ki. Farkında ve hatta el altından destek bile veriyorlar. Ancak emin olun ki bu gruplar o istihbarat servisleri tarafından değil çok başka bir güç tarafından oluşturulup destekleniyor. Üstelik bu gruplar Beyaz milliyetçiler, Neo Naziler ve Nefret Grupları olarak bilinen çeşitli gruplardan ve ABD’deki eşdeğerlerinden de farklı ve şimdilik sadece yeraltındalar. Bu gruplar her nedense kısa adı ENAR olan European Network Against Racism yani “Irkçılığa Karşı Avrupa Ağı” tarafından bilinmiyor veya daha doğru bir deyişle bilmezden geliniyor.

Bu konudaki çok geniş bir araştırmamı ya basılı kitap olarak ya da internet kanalıyla ayrıca yayınlayacağım.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.