SON DAKİKA
Hava Durumu

İplikler Pazarda...

Yazının Giriş Tarihi: 21.08.2016 00:19
Yazının Güncellenme Tarihi: 21.08.2016 00:19
Ünlü şair bir zamanlar güzel şiirler yazardı. Son zamanlara doğru değişmişti ya neyse o eski şiirlerini hala pek severim. Bakın “Tut ki Gecedir” adlı şiirinin bir bölümünde ne diyor?

ihbarlar birer sansar

bir telefondan bir telefona atlar

yeraltı örgütleri tetik üstünde

adres değiştirmiş silah kaçakçıları

fahişeler birbirinden kuşkulanıyor

 

tut ki gecedir

katiller huzursuz

hırsızlar sinirli

hainler ürkekçedir

Bunlar eski hainler elbet. Şimdiki hainler daha cesur, daha “..şt” maalesef. Yani şerefsizlikten de öteler. Dahası yok dediğiniz yerde sizi şaşırtacak kadar daha hainler.

Darbe girişimi tutmayınca bir kenara sinip, sadece yakın dostlarıyla konuşurken ihanet saçanları dâhil etmiyorum. Onlar aynı zamanda korkak lağım fareleri. Ben açık açık ihanete devam edenlerden bahsediyorum.

Bildiğiniz gibi Facebook’da çeşitli gruplar var. Bunlar arasında ülkemizde yaşayan yabancıların kurdukları önemli olan, “EXPAT” yani yabancı ülkede yaşayan anlamında olanların kurduğu gruplar da var. Özellikle Bodrum’da yaşayan ve bir bölümü Fettullahçı Terör Örgütünün okullarında öğretmenlik yapanlar önem taşıyor. Bunlar FETÖ’ye tam destek verip kamuoyu oluşturmaya çalışıyorlar. Okullardan atılan öğretmenleri, “zavallı bilim öğretmeye çalışan masum melekler” olarak gösterme çabalarına itiraz ettiğinizde size bir saldırı başlatıyorlar ve anında arkadaşları da haberdar edilip Facebook’a bağlanarak toplu saldırıya geçiyorlar.

Üstelik bunlara sorarsanız ortada bir darbe girişimi falan yok. Hepsi oyun. Fettullahçı Terör Örgütü de yok. Onlara göre Fetocular nazik ve iyi kalpli insanlar. Aksini söylediğinizde bir küfür yağmuru başlatıyorlar.

Buraya kadar beklenen bir şey. Yabancıların ajanı mıdırlar nedir? Olabilir diyeceksiniz. Ancak, bunlara destek veren Türkler de var. İşte ihanetin tavan yaptığı yer…

İlgili istihbarat birimleri bu faaliyetlerde bulunanları tespit etse bir çok sorunun cevabı da verilecek.

Bizde o teknoloji var mı?

Baksanıza ben bile bunları bulduğuma göre vardır elbet. İsteyen olursa bazılarının fotoğraflarını da veririm. Çekinmeden kendilerdi koyuyor. Gemi öylesine azıya almışlar…
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.