SON DAKİKA
Hava Durumu

Irkçı da olurlar gay de!

Yazının Giriş Tarihi: 27.07.2021 20:38
Yazının Güncellenme Tarihi: 27.07.2021 20:38

Yegâne ve tek amaçları var. Onlara verilen talimat doğrultusunda Sayın Başkanımızı düşürmek… Yerine kimin geleceği, nasıl geleceği hiç önemli değil. Terör bağlantılı partiye bile yönetimde yer vermeye hazırlar. Seçilecek Cumhurbaşkanı’nın bir kukla olması gerekiyor ki oraya gelince (tabii seçilebilirse.) kalkıp da “Ben yerimden memnunum. Bilmem ne edilmiş parlamenter sisteme dönmüyorum.” demesin. Yoksa ağababaları bunları harcayıverir. O yüzden de “uluslararası karar vericilerin” onayladığı bir isim olmak zorunda. 
Bunlar “Tayyibe zıtlık olsun” babından her haltı yiyebilecek tipler. Çıkıp “Göçmenlere on kat pahalı su vereceğim.” diye ırkçılık da yaparlar ya da gerektiğinde gay bile olurlar. Zaten partinin birinde “gay kontenjanı” bile var. Millet o kadar “gay”i nereden bulacağını düşünmekten bitap düşmüştü…
Bunlar öyle de Paganlar pek mi farklı? Hiç değil. Onlar da “Tayyip gitsin” diye analarını bile satacak durumdalar. Baksanıza neler yapıyor, neler söylüyorlar. Avusturyalı ırkçı çıkmış “Afgan göçmenleri Türkiye almalı.” diyor. İçlerinde en dürüstü Merkel. Kadın “Türkiye AB’ye giremez.” deyiverdi. Gerçeği dile getirdi. Öte yandan ABD bambaşka sinsilikler peşinde.
Darbe tezgâhı tutmadı, ekonomik saldırılar tutmadı, beslemeleri vasıtasıyla yaratmaya çalıştıkları algı yönetimleri de tutmuyor. Üstelik foyaları da çıktı… Ne var ki, vazgeçmediler, geçmeyecekler. Sayın Başkanımızı düşürmek için “Papaz büyüsü” dâhil denemedikleri kalmadı. Şaka yaptığımı falan zannetmeyin. Cidden denemişler. Şimdi tezgâhlamaya çalıştıkları başka bir şeytanlık var. 
Saddam’a yaptıkları gibi, bir yalan uydurup Türkiye’ye saldırma hayalleri kuruyorlar. Terör örgütüne verilen lojistik destek, bağışlanan onca araç gereç, silah ile Dedeağaç’a yapılan yığınak da bu şeytani planın bir parçası. Bunlar es kaza böyle bir şey yapabilseler içeride onları ellerinde çiçeklerle karşılayacak çok sayıda vatan haini de mevcut. 
Ama kazın ayağı öyle değil tabii.
Burası Türkiye. Güçlü ve demokratik bir Cumhuriyet ve bugüne kadar gelmiş geçmiş en muhteşem lidere sahip bir Türkiye Cumhuriyeti. Osmanlı’nın muhteşem Padişahlarıyla, Fatihleriyle kıyaslanabilecek büyüklükte bir liderimiz var şükürler olsun. Üstelik savunmamız da çok ama çok güçlü. Gerek kalmaz ya eğer kalırsa eline baltayı kazmayı alan vatandaşlar bile yeter.
Üstelik NATO var. O içinden çıkılası NATO…
Çıkılıp da başka birliktelikler kurulası NATO…
ABD bir üçüncü Dünya Savaşını göze alsa bile yıkılmaz bir Türkiye var…
Şerefsizlere inat, haydi Türkiye topyekûn ileri…
Bu defa Lawrence’lar da yetmez, içerideki “Birleşmeciler” de yetmez, kanuni ve gayri kanuni “oluşumlar” da…
Buna kalkışabilecek cesaretleri olsa bile başarma şansları yoktur.
Ancak, düşman zayıftır diyerek rehavete kapılmak da tehlikelidir…
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.