SON DAKİKA
Hava Durumu

İşin aslı  

Yazının Giriş Tarihi: 22.02.2017 22:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 22.02.2017 22:30
 

       Referandumda EVET çıkacağını bal gibi bilen CHP taifesi çaresizlikten olsa gerek akıllarına gelebilen her metodu denerken oyların yönünü değiştirebilmek adına komik, hatta saçmalığa varan “söylemlere” dahi başvurmaya başladı. Abuk sabuk laflar etme uzmanından sonra şimdi de Tunceli Milletvekili Gürsel Erol ortaya çıkmış ve PKK’nın evet diyeceğini iddia ediyor. O minicik tahayyüllerinde milletin buna inanıp EVET ’den vaz geçeceğini düşüneceği gibi bir hesap gizli elbet.

Akılları sıra bu iddiayı yayıp oy oranlarında düşme sağlayacaklar…

Hadi annem, anca gidersiniz. Sizin bu tezgâhlarınızı kimse yemez, sadece komik duruma düşmekle kalırsınız. Haberi çarşaf gibi verip destek sağlayan Sözcü denilen gazete i metruke de aynı duruma düşer, kahvehanede ıhlamur içen tekaüt Rıfkı bey bile güler geçer. İşte o kadar.

Malum, gizli servisler bu gibi yalan ve yönlendirici iddiaları yaydırıp üç beş kişi de olsa yanıltmak için bu metodu kullanır. İyi de bu pagan kuklası gizli servislerde artık takat kalmadı ki doğru dürüst düşünüp işe yarar bir tezgâh bulsunlar. Adamlar neye el atsa bu halka tosluyor. Yapabildikleri en büyük şey FETÖ maşası vasıtasıyla halkı bombalatıp darbeye kalkışmak oldu. Onu beceremediler ve işte o andan itibaren bu millet demokrasiye sıkı sıkı tutundu ve oynanan oyunların farkına vardı.

Kalkışmacılar hakkında, “Epey Atatürkçü görünüyor” gibi aptalca bir yorumu yapan Halk Tv ekranlarında konuşan Gürsel Erol başka iddialarda da bulunmuş. Bakın ne demiş?

“Bölgede konuşulan bu. Derin devlet ile PKK ‘evet’ konusunda uzlaştı, HDP buna karşı çıktığı için, PKK ile HDP ayrıştı. Bu ne demek? Seyircilerimiz takip etsin bu referandum süreci içerisinde PKK’nın yaptığı her eylem hükümetin bugün kullandığı reform için kesinlikle siyasi malzemedir. HDP şu anda buna karşı çıkıyor. HDP’nin de hepsi değil, Selahattin Demirtaş grubu ‘hayır’ oyu kullanılması gerektiğini söylüyor. Fakat şu anda onlar tasfiye ediliyor. HDP’nin içindeki Abdullah Öcalan taraftarı partililer ‘evet’ derken, Selahattin Demirtaş ve grubu ‘hayır’ cephesinde yer alıyor ve tasfiye ediliyorlar. PKK bölgede ‘evet’ oyu kullanılması için çalışıyor”

Bunlar akılları sıra bir taşla iki kuş vuracaklar. Selahattin Demirtaş’ın tasfiye edildiği haberini yayıp, içlerinde bir zıtlık yaratma çabası da var. Malum gizli servisler o yüzden bunları da söyletiyor.

Aslında bütün bunlar bir başka nedenle oluyor.

Donald Trump yönetimi Terörist başını geri vermeye hazırlanıyor. Bu artık iyiden iyiye belli oldu.

CIA içinde tasfiye gören ve görecek olan gruplar, Trump’ın terörist başı Feto’yu geri vermesiyle birlikte başlarına gelecekleri bildiklerinden bir sıyrılma operasyonu yapıyorlar.

Bu operasyon için de kullanılabilecekler belli ama değil mi?

 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.