SON DAKİKA
Hava Durumu

Kemal’e üç harfliler söyletiyor!

Yazının Giriş Tarihi: 05.11.2022 21:01
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.11.2022 21:01

Çıkıp saçma sapan şeyler söylüyor Kemal. Ağzından fışkıran kirli sözler hayret uyandırıyor. Kimi dedikleri insanı çileden çıkartıyor, bu kadarı da olmaz dedirtiyor. Hükümete, Ak Partiye değil düpedüz Türkiye’ye, Türkiye’nin değerlerine saldırıyor. Baksanıza Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal, “Bu adam eskiden sadece partiye zarar veriyordu artık memleketime zarar vermeye başladı. Ben bu vebali paylaşamam.” Diyerek CHP’den istifa etti. Adam iftira makinesine dönüştü sözün kısası. 
Ne kadar iftira, çamur varsa hayasızca atıyor. 
Birileri bunun yanına bazı danışmanlar yerleştirmiş. Onlar buna söyle diyorlar bu da söylüyor. Ne dediğini, lafının nereye gittiğini anlayamayacak kadar naif ya da hırsı ve nefreti gözlerini öyle bürümüş ki, onun bazı gerçekleri görmesini engelliyor. Söylemesini istedikleri ne varsa düşünmeden, nereye varacağını aklından bile geçirmeden kontrolsüz bir şekilde söyleyiveriyor.
İşi Türk polisine, jandarmasına iftira atmaya kadar getirdi. 
Ağzına ne koydularsa papağan gibi tekrarlıyor.
İyice düşündüm ve sonunda karar verdim. 
Kemal’e üç harfliler musallat olmuş. 
Bunları onlar söyletiyor garibime.
Bu üç harfliler bildiğiniz üç harflilerden değil ama. Mesela CIA gibi, BND gibi, MI6 gibi veya ABD gibi üç harfliler.
Bunlar seçimlerde Sayın Başkanımızdan kurtulmak için müstakil ve müşterek değişik planlar yapanlar. Kemal’i kurban seçmişler. Destekledikleri aday da o değil aslında. Adayları başka (kim olduğunu daha önce yazmıştım.) ama bunu şişirip konuşturuyorlar. Attıkları iftiraları buna söyletip memlekete zarar vermeye çalışıyorlar. Bu da kendisini destekleyecekleri zannıyla papağan gibi tekrarlıyor dediklerini.
Amaç bir taşla iki kuş vurmak. Böylece Türkiye’ye içeriden birinin iftira atmasını sağlayarak kara çalacaklar bu bir. İkincisi ise gerçek adaylarını son ana kadar yıpranma riskinden uzak tutacaklar. Sonra da millete, “Bundan aday maday olmaz!” dedirterek harcayacaklar Kemal’i. Adam harcamak bu üç harflilerin pek iyi becerdiği bir şeydir zaten.
Sonra da çıkıp diyecekler ki, “Bakın sizin Ana muhalefet lideriniz söylüyor. Kirli işleriniz var.” ve yüklenecekler bize.
Sayın başkanımızı sevmiyorlar, istemiyorlar. Çünkü o Türkiye’yi güçlü memleket yaptı ve onlardan talimat almıyor, istediklerini yapmıyor.
Ne var ki sayın başkanımız acıdı ve yine bunların aç karınlarını doyurdu.


 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.