SON DAKİKA
Hava Durumu

Metun ordusu

Yazının Giriş Tarihi: 22.01.2018 21:00
Yazının Güncellenme Tarihi: 22.01.2018 21:00
Türkiye’nin başlattığı operasyon başta Paganlar olmak üzere bazılarını çok rahatsız etti. ABD’nin rahatsızlığı görünürde Kürtlere yıllar önce vermiş oldukları bağımsız devlet sözünü tutamamaktan kaynaklanıyor. Bu sözün verildiğini yayınlanan “Dost Bombalar”, “Suriye 02:40” ve “Amerika Birleşik Darbesi ve Fetullah” adlı kitaplarımda mütekerrir yazmıştım. Bu özü vermelerinin ise tamamen Orta Doğu ve petrol zengin alanların kontrol altına alınması olduğunu belirtmiştim.

Pagan maşası Fetö, PKK ve diğer terörist grupların rahatsızlığı da aşikâr elbet. İçerideki ruh hastası “Tayyip düşmanı” grupların da sinsi sinsi buna karşı duymasının nedenleri de gayet sarih. Dost görünümlü dış düşmanlar da bunu fırsat bilip Zeytin Dalı Operasyonuna leke düşürme gayretinde.

BBC bu yüzden, o tarafsızlık timsali olduğu iddia edilen, haberlerinde şu kelimeleri kullanıyor; “Afrin’i işgal eden Türkiye ABD’den uzaklaşıp iyice İslamlaşmaya giderken, şimdilerde İran ile yakınlaşıyor.” Bu sözler BBC 4 Radyosu haber spikerinin ağzından çıkıyor. Yetmiyor, aynı radyo biseksüel yazar Elif Şafak’ı da çıkartıp, bir saat gibi bir süre ayırarak ileri geri konuşturuyor.

Sosyal medya iblisleri ise aynı türden karalama kampanyalarına başvurdu. Onlar hakkında açılan soruşturma devam ediyor. Umarız cezalarını bulurlar.

CHP önce bir deneme yapıp karşı durmaya çalıştıysa da yiyeceği damgalardan korkan Kılıçdaroğlu, askerimize destek kelimeleri kullandı ama Almanya’daki salonda yuhalanıverdi. CHP’den kime sorsanız yuhalayanlar üyeleri değil ama nedense salon pek bir karanlık olduğundan yüzlerini görememişler. Salon karanlığında yüzlerini göremedikleri halde nasıl olup da üyeleri olmadığını anladılar orası bir muamma…

Metun ordusu boşa kürek çalıyor…

Bütün bunlar olup biterken kahraman ordumuz teröristlere dünyanın kaç bucak olduğunu gösteriyor. Ellerine son model silahlar tutuşturunca aslan kesilen teröristlerin kaçarken ayakları mabatlarına değiyor. Daha da değecek…

Bu arada ekonomiye ilişkin manipülatif davranışlar da gözetim altında. Harekatı kullanarak nemalanmaya çalışanlar ve ekonomimizle oyunlar oynamaya kalkışanlar da dikkatle izleniyor. Normal piyasalarda zaten bir korku falan yok. Onlar rahat rahat işlerine bakıyor, borsa yükselmeye devam ediyor.

Allah ordumuzun yardımcısı olmaya devam etsin inşallah.

Bu arada, “Metun ne?” diye soranlarınız olacaktır. Bir zahmet araştırıp öğrenin. Cami’nin yolunu bilmeyip de imama soramayanlar da internetten araştırsın artık…
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.