SON DAKİKA
Hava Durumu

Paganlardan suikast çağrısı

Yazının Giriş Tarihi: 24.04.2017 17:49
Yazının Güncellenme Tarihi: 24.04.2017 17:49
Birazdan yazacaklarımı bir komplo teorisi olarak düşünecek olanlar bu düşüncelerinde serbesttir. Ne var ki gerçek oldukları çok da uzak olmayan bir gelecekte açığa çıkacaktır.

Sık sık paganlardan bahsediyorum. Belki merakınızı celp etmiştir de kast ı mahsusasın farklı olduğunu zannedip, benim verdiğim anlamdan başka şeylere yormuşsunuzdur. Madem yeri geldi çok kısa olarak özetleyeyim. Bu Paganlar dünyayı yöneten gizli kişilerdir. Kendilerini gizleyip, bütün işlerini maşalarına gördürürler. Şeytani ruhlara sahip yaratıklardır. Şimdilik bu kadarını söyleyeyim. Gerisini henüz üzerinde çalışmakta olduğum kitabımdan okursunuz nasipse.

Adını daha yeni duymaya başladığınız Defarges yazarınızın epey bir süredir takibindeydi. Yeni hazırlamakta olduğum kitabımda yer vereceğim isimlerden biri olan zatın tam adı Philippe Moreau Defarges’dir. Boşuna internetin altını üstüne getirmeyin. Bulacağınız kaynaklar sınırlıdır ve en mufassal bilgiler ise Fransızca yazılmıştır. Daha da derine inerseniz ve nasıl arayacağını biliyorsanız birkaç Latince makale bulabilirsiniz. Geçmişine dair bu kadar az bilgi bulunmasının elbet bir nedeni vardır. Şu kadarını söyleyeyim;

Bir Pagan kuruluşu olan “Ramses” onun yönetimindedir ve kendisi Avrupa entegrasyonu ve küreselleşme üzerine çalışmakta, bu projeyi yürütüp yaymakla görevlendirilmiş bulunmaktadır.

Siz hala Avrupa Birliği’ne girme hayalleri kurun…

Kendisi paganlar tarafından yetiştirilmiş ve onların “son çare ara yüzü” olarak kullanılmak üzere kenarda bekletilen bir isimdir. Yani en zorda kaldıkları vakit ortaya sürecekleri isim. Onu ortaya çıkartarak ellerindeki son kozlardan birini oynamışlardır.

Kendileri bu paganların elinde birer oyuncak olan, Avrupa, ABD gizli servislerinin, belli politikacılarının bütün çabaları boşa çıkmış ve Türkiye Sayın Cumhurbaşkanımız sayesinde artık onların direktiflerine kulak asmayan, boyun eğmeyen bir memleket haline gelmiştir. Güçlü liderliği ve inancı sayesinde memleketimizi bu güçlerin sultasından kurtaran Sayın Cumhurbaşkanımız ve Türkiye’nin giderek daha da güçlenmesi onları deliye döndürmektedir. Eski politikacılar gibi yönetemedikleri ve halk tarafından sevilen bir lider olan Sayın Erdoğan, onlar her ne yaparsa yapsın, güçlü inançları sayesinde bu memleketi gerçek muasır medeniyet seviyesinin de ötesine taşırken, onu türlü şeytani oyunlarla durdurmayı başaramayan bu malum güçler için artık yapacak çok şey kalmamıştır.

Karşılarındaki bu dimdik duran lideri ortadan kaldırmayı tek çare olarak görmektedirler. Uzun bir süredir eğitip besledikleri Fetullah’ın terör örgütünün yaptığı kanlı ve canavarca darbe girişimi de sonuç vermeyince de işi iyice açığa dökerek ellerindeki son kozlardan birini kullandılar.

Sayın Cumhurbaşkanımız için suikast çağrısını bu uşaklarına yaptırdılar. İşte bu “Tayyip nefretinin” son aşamasıdır.

Bu Defarges denilen şerefsiz yaratık, son derece planlı şekilde katıldığı canlı yayında bu temennilerini utanmazca dile getirerek etrafa mesajlar vermiştir. Aldığı doğal tepkiler karşısında da çark ederek özür dilemiştir.

Ancak dilediği özür Türkçe ’ye doğru çevrilirse bu görüşlerini hala savunmakta olduğunu da laf arasına sıkıştırdığı görülecektir.

Sayın Erdoğan’ın bunlara kulak asmayacağı muhakkaktır. Daha yolun başında kefeni giyip yola çıktığını söyleyen ve yüce Allah’tan başka kimseden korkusu olmayan Sayın Cumhurbaşkanımıza suikast girişimleri daha önce de planlanmıştır. Yüce Rabbim onu inşallah daha önce koruduğu gibi bundan sonra da koruyacaktır.

Paganların tüm çabaları da elbet boşa çıkmaya mahkumdur.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.