SON DAKİKA
Hava Durumu

Piknikçi Kılıçdaroğlu!

Yazının Giriş Tarihi: 13.09.2017 22:15
Yazının Güncellenme Tarihi: 13.09.2017 22:15
AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımıza beslenen kinleri hastalık seviyesinde olan minik bir azınlık var. Bunlar AK Parti ve Sayın Cumhurbaşkanımıza küfür etmeyeni de insandan saymayan ruh hastaları. Bence ciddi ciddi tıbbi tetkik gerekiyor ve hatta genetik açıdan dahi incelenmeli. Bakarsınız tıp dünyasına bir katkısı olur ve toplu halüsinasyon gibi toplu mutasyon gibi bir terim bile kazanabilir literatür. İnsanken bir hilkat garibesine dönüşen ve beyninde oluşan değişiklikler sonucu inanılmaz nefret ve düşmanlığa yer veren bir genetik değişim, bir mutasyon ya da metamorfoz yaşayan yaratıklar… Artık ne derseniz deyin.

Şaka yaptığımı zannediyorsunuz ama ben ciddiyim. Bu derecede hastalıklı bir nefret, kin ve düşmanlığın bilimsel bir açıklaması olmalı. Bir insan nefreti yüzünden güzelim memleketine nasıl olur da kıyabilir? Nasıl olur da “İsterse düşman bütün vatanı paylaşsın, yeter ki bunlardan kurtulalım.” Gibi vatan hainliğinin çok daha ötesinde hastalıklı laflar edebilir? Normal bir insanın aklına bile gelemeyecek şeydir bir iktidardan kurtulmak, bir lidere olan nefretinden dolayı onun yok olmasını istemek adına vatanını böldürmek… Vatan hainliğinin bile kendine göre aşağılık da olsa bir şerefi olmalıdır. Bunlarda şeref kavramı dahi yok ki vatanını sırf bir siyasi partiden kurtulmak adına başkalarına teslim etmeyi ciddi olarak düşünebiliyorlar.

Bunlar ad koymak bile istemediğim Pagan uşakları. Ruhunu şeytanın bile almak istemeyeceği kadar aşağılık bir güruh. Ne yazık ki içimizde insan görüntüsünde dolaşıyorlar.

Bir de Kılıçdaroğlu ve taifesi var. Onlar da ayrı bir mesele. Siyasette pis oyunlar oynanır. Bizans oyunları bile bu kadar tepki çekmeyebilir. Ama bunların yaptıkları bir başka. Kâh elinde Molotof ile yüzü maskeli ortaya çıkanı “O ekmek almaya gidiyordu.” Diye yutturmaya çalışırlar, kâh teröristle buluşmaya gideni “Piknik yapıyorlardı.” Diye savunurlar. Algı yönetimi olsa bile bu kadar salakça yapılamaz. Bunlar muhalefet yapayım, muhalif olan herkese destek vereyim derken kendilerini gülünç durumlara düşüren zavallı kategorisine girdiklerinin ve memlekete de zarar verdiklerinin farkında değil mi yoksa?

Mustafa Tarhan adlı terörist ile bir polisi şehit eden "Piro" kod adlı terör örgütü PKK militanı öldürülüyor, HDP Başkanvekili Pervin Buldan "SİHA'lar sivilleri öldürüyor. Aileyi bizzat tanıyorum" diyor ardından CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu açıklamalar yapıyor. Bitmiyor Kılıçdaroğlu şu skandal sözleri söylüyor;

"Orada piknik yapıyorlardı, bazıları iş adamı, terör örgütüne destek olabilirler, terörist de olabilirler ancak silahları yok."

Bu nasıl bir muhalefettir? İnsan, hele hele titri Ana Muhalefet Lideri olan bir kişi vatanını bölmeye çalışan teröriste nasıl kol kanat gerebilir?

Dahası da var. Artık Avrupa’ya şirin görünmek amacıyla mıdır nedir? S-400’lere de karşı çıkıyor ve saf saf laflar ediyor. Bakın ne diyor?

"Şimdi bir ülkenin silah sistemleri arasında uyum olması lazım. Birbirini tamamlayan sistemler olması lazım. Değişik ülkelerden farklı silahlar alırsanız bu gelecek açısından olumlu sonuçlar doğurmaz."

Sen memleketinin korunmasından mı yanasın yoksa zayıf olup saldırılara karşı savunmasız kalması sen çok mu memnun eder?

Açıkla bakalım Kılıçdaroğlu!
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.