SON DAKİKA
Hava Durumu

Reınhard Gehlen'in torunları

Yazının Giriş Tarihi: 04.03.2017 22:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 04.03.2017 22:30
Alman istihbarat servisinin yani BND’nin kurucusu Reinhard Gehlen adında biridir. Bu Reinhard denilen zat ünlü Nazi casusu olan ve Nazi Almanyasında esbpiyonaj faaliyetlerini başlatan, daha sonra da gelmiş geçmiş en usta casuslardan biri olarak anılan Reinhard’dan başkası değil elbet. Akla hayale gelmedik, insani veya gayri insani bütün yöntemleri kullanan, adilikte (başka bir şey denir de yazıda kullanmayalım) sınır tanımayan biriydi. En büyük başarısı! SSCB’nin gizli bilgilerini elde edip Amerikaya satmasıydı. Paganlar öyle uygun görmüştü o da bu paganların köpekliğini iyi yapıyordu.

O günlerin mirasını taşıyan BND günümüzde de bu Nazi köpeğinin yolundan giderek faaliyetlerini sürdürüyor ve Paganlara hizmette kusur etmiyor. FETÖ’nün darbe girişimi hazırlığında da CIA’e büyük yardımları dokunduğu bilinen BND bir taşla iki kuş vurma amacıyla üzerimize casuslarını salıyor, onların tutuklanmasını fırsat bilip, “ifade özgürlüğü” martavalıyla Türkiye üzerinde operasyonlara kalkışıyor.

Alman Federal Parlamentosu’nun yayın organı “Das Parlament” gazetisi utanmazlığın en son örneğini göstererek, pespayece davranıp, “Kranker Mann am Bosporus” yani; “Boğaziçi’nde Hasta Adam” başlığını atıyor ve ardından alt başlıkta da yine paganlara hizmet etmek üzere yazıldığı aşikâr olan, “Das Land ist tief gespalten und die staatlichen Institutionen stecken in der Krise” yani; “Ülke derin şekilde bölündü ve hükümet kuruluşları krizde” alt başlığını kullanıyor.

Günter Seufert imzalı yazının hemen başında neyin ne olduğu hemen belli oluyor aslında. Bu Günter yazıda şecaat ederken niyetini de hemen söylüyor; “Eski elitler ve onların din karşıtı ideolojisi Kemalizm süpürülüp gitti.” Diye ağlıyor. Yani Türkiye’de eski elitlerin, Paganların hizmetinde olanların artık esamisinin okunmamasından rahatsız olduğunu açık bir dille ifade ediyor.

Almancam çok iyi olmadığından ve Google’ın İngilizcesine de pek güvenmediğimden yazının tamamını tercüme etmedim. Ama isteyenler için linkini vereyim de Almanca biliyorsanız okuyun ve memleketimize ne kadar adice bir saldırı yapıldığını, Sayın Cumhurbaşkanımız için ne sözler söylendiğini kendi gözlerinizle görün:

http://www.das-parlament.de/2017/9_10/titelseite/-/494940

Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Jörg Billias ise yazısında, "Türkiye'de anayasa değişikliği gerçekleşirse parlamento zayıflayacak ve Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan daha fazla güç elde edecek." Diye yazıyor.

Türkiye ve Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı olan bu nefretin ardında aslında artık hükmedilemeyen, dikte ettirilemeyen bu memleketin daha da güçleneceği korkusu var. Paganlar hükmedemedikleri bir Türkiye istemiyor. Ondan it gibi korkuyorlar.

Oysa yazıda da açıkça belirtildiği gibi, süpürülüp giden “Eski elitler ve onların din karşıtı ideolojisi Kemalizm ”onların çok işine geliyordu. Türkiye yönetimleri ne istiyorlarsa yapıyor, yapmadıklarında da bir şekilde hükümetler düşürülüveriyordu. Darbeyle ya da en basitinden, Başbakan’ın suratına Anayasa kitapçığı fırlattırarak istediklerini elde ediyorlardı.

Ey Paganlar ve onların uşakları!

Artık oyuncağınız olarak kullanabileceğiniz bir Türkiye yok. Artık güçlü ve Fetullah köpeğinin liderliğini yaptığı terör örgütüne yaptırmaya kalkıştığınız darbeyi dahi alaşağı edip foyanızı ortaya çıkartan demokrasisine sahip çıkmış bir halkın oylarıyla başa gelen güçlü bir hükümet var. Üstelik bu Cumhurbaşkanı kendi kendini oraya atamış ya da atanmış bir Cumhurbaşkanı değil. Yine o halkın oylarıyla, hem de yüzde 52 gibi bir çoğunluk oyuyla başa gelmiş biri.

Referanduma kadar daha ne aşağılık saldırılar, ihanetler peşinde olacaklar bakalım.

 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.