SON DAKİKA
Hava Durumu

Sonunda açıkça söylediler!

Yazının Giriş Tarihi: 31.07.2017 22:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 31.07.2017 22:30
Bunların derdinin başka olduğunu, dertleri çok daha başka olan Avrupalı ve Amerikalı ağababalarının talimatlarına neden bu derece harfiyen uyup, onlardan daha fazla “Anti Tayyipçi” olduklarını ara ara yazılarımda belirtmeye çalışmış, asıl dertlerini bir türlü söyleyemediklerini anlatmıştım. Artık iyice çaresiz kalınca açık açık söylemeye de başladılar. Esas dertleri kurdukları sözde Müslüman ama aslen Pagan olan bürokratik ve de Milli Şef esasına dayalı, sözde Atatürkçü, biraz modernlik söylemi katılmış ama bağnaz dinlerinin yıkılması.

Bu minvalde önce evrim teorisiyle başladılar, ardından müftülere nikah kıyma yetkisi verilmesiyle devam ediyorlar. Sözcü Gazetesine yazan bir mahluk vermiş eleştiriyi. Salya sümük ağlıyor ve eski müfredatın gitmesine şu sözlerle hayıflanıyor; “Atatürk’ün müfredatında din dersleri aşamalı olarak azaltılıp 1930’larda kaldırılmıştı ancak orduda ve köy ilkokullarında din dersleri devam ediyordu. Bu derslerde 1929'dan itibaren A.Hamdi Akseki'ye hazırlatılan “Askeri Din Dersleri” ve Muallim Abdülbaki'ye (Gölpınarlı) hazırlatılan “Cumhuriyet Çocuğunun Din Dersleri” adlı kitaplar okutuldu.”

Sinan Meydan adlı mahlukun yazısı köy enstitülerine övgüler ve diğer birçok malum laflar ile devam ediyor. Hani derler ya şecaat arz ederken sirkatin söyler diye işte o kabilden itiraflar var.

Şimdi gelelim evrim teorisinin müfredattan çıkartılmasına. Adı üzerinde teoridir. Bilimsel olarak ispatlanamamıştır. Ne var ki ben yine de bu teorinin müfredattan çıkartılmasına karşıyım. Kalmalı ve örnek olarak da CHP ve bürokrat kıskançlığının nasıl evrimleşerek bir “Tayyip nefretine” dönüştüğü de örnek olarak okutulmalıdır. Şaka bir yana, günümüzde herkesin olduğu gibi öğrencilerin de internet erişimi vardır. İsteyen bu kaynaktan tüm teorileri araştırabilir. Meraklısı aileler çocuklarına böyle bir teorinin varlığını da pekâlâ öğretebilir. Engelleyen mi var sanki?

Bunların istediği o çakma, Pagan dini zaten çoktan çöktüğü için artık yapacakları bir şey yok. Zaten bunu da belli bürokrat ve kendilerince eğittikleri kesimi ellerinde tutabilmek için kullanıyorlardı. O sistem çoktan tarihe karıştı. Bunların “Atatürk’ü unutturuyorlar” diye kopardığı yaygaranın aslı; “Kurmaya çalıştığımız hibrit ve hilkat garibesi paganizmi unutturmaya çalışıyorlar” yaygarasıdır. Gazi Mustafa Kemal’i unutturmaya çalışan yok.

Gelelim son zamanlarda açılan tezgahlara. Bir iki meczup bulan Paganlar bunları bir şekilde kışkırtarak kadınların kıyafetine, heykellere falan saldırtarak toplum içerisinde kargaşa çıkartma çabasına girdiler. Böyle yaptırarak “Bakın dinciler Atatürk’e ve kadınlarımıza saldırıyor. Onların kıyafetlerine saldırıyor.” Diyerek toplumsal huzuru bozma, sonraki aşamada da halkı birbirine düşürme çabası içerisindeler. Uyanık olunması ve bu gibi provokasyonlara aman verilmemesi gerekmektedir. Bu tip el altından kışkırtılan eylemler başta kripto Fetöcüler olmak üzere çeşitli istihbarat örgütlerince de desteklenmektedir.

Bunlara dikkat etmek elzemdir.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.