SON DAKİKA
Hava Durumu

Virüs

Yazının Giriş Tarihi: 14.08.2016 00:29
Yazının Güncellenme Tarihi: 14.08.2016 00:29
Bir bilgisayarınız var diyelim. Bu bilgisayar sizin için çok ama çok önemli. İçinde feda edemeyeceğiniz şeyler var. Bu bilgisayarınıza bir Truva atı, bir virüs girdi ve köklerine kadar bulaştı. Ne yaparsınız?

Elbet çok sıkı bir virüs taraması, en iyi şekilde bir virüs temizliği… Olmuyorsa format atmaktan başka bir çare yoktur. Ardından da alabildiğiniz kadar önlem alırsınız. Hiç kimse de sizi bu virüsü temizlediğiniz, gerektiğinde format attığınız veya o virüslü programdan kurtulduğunuz için sizi eleştirmez, bunu aklının ucundan bile getirmez. Eğer biri çıkıp da, “Ne var yahu? Bırak şu zavallı virüs kalsın ona dokunma” diyorsa ya akli muvazenesinden ya da iyi niyetinden şüphe edersiniz değil mi?

İşte Türkiye’de içine giren bu virüsü temizliyor. Bunu azami dikkatle yapıyor. Çünkü vatan her şeyden daha değerlidir.

Kalkıp da, “Yahu bu kadar temizliğe ne gerek var?” diyen, diyebilenler ya beyinsiz yaratıklardır ya da akli muvazeneleri yerinde değildir. Diğer ihtimal ise çok korkunç; haindirler…

Entel dantel kykloplar (internetten bakıverin bir zahmet) sosyal medyada bangır bangır bağırıyor ve memleketin virüslerden temizlenmesini eleştiriyor akıllarınca. Dediğim gibi ya beyinsizler ya da kendileri de o virüsün bir parçası. O yüzden temizlensin istemiyorlar.

İşte tam orada duracaklar. Çünkü bu vatan sahipli. Çünkü bu halk vatanına ve Devletine, Başkanına sahip çıkıyor. Bu temizlik yapılacak. Daha güçlü bir Türkiye için…

Paganı, fetöcüsü bir araya gelmiş memleketi savunanlara kendi çaplarında savaş açmış. Bakın duyulmamış bir gerçeği açıklayacağım;

Bu vatan hainlerinin şirketlerinde çalışan vatanseverlere uyguladığı bir baskı, yıldırma ve yıpratma çeşidi…

Çalışanlarını oyalayıp ihtiyaç halinde olanlara maaşlarını geciktiriyor ya da hak edişlerini bir türlü vermeyerek onları mali açıdan güç duruma sokmaya böylece yıldırmaya çalışıyorlar.

Be hey hain lağım fareleri! Bu millet tanklara F16’lara karşı durmuş. Bununla mı yıldıracaksınız? İnsana rızkı veren Allah’tır. Sen ne yaparsan yap nafile. O zavallı bir şekilde geçinir.

Ama unutma. Bu zavallıların çığlığı da ilgililere ulaştı. Bu konuda bir araştırma başlatıldı bile. Şimdi siz kaçacak delik arayacaksınız.

*******

Bu arada, “Amerika Birleşik Darbesi ve Fetullah” adlı kitabım çıktı. Bursa’daki kitapçılarda bulamadığınız yönünde telefon ve mailler alıyorum. Gelecek sabredin. İlle de “kitapçıya gidip dokunup alayım” veya “ben internet alışverişi yapmam” diyenler biraz bekleyecek. Ama diğer okurlarım internet kitapçılarından temin edebilirler.

Okuyun. Şok olacak, Türkiye üzerinde oynanan oyunları daha iyi anlayacaksınız.

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.