SON DAKİKA
Hava Durumu

Neden Kemik Yağmadı?

Yazının Giriş Tarihi: 23.12.2016 21:18
Yazının Güncellenme Tarihi: 23.12.2016 21:18
Bundan üç yıl kadar önce 17-25 Aralık’ın arasında bir gün Fetoş namussuzunun her tarafını oynatıp- zıplatarak yaptığı, kendi deyimiyle ‘Mülaane’ yaygın kabul ile ‘Beddua’ya karşılık ben de bir dua yapmıştım sosyal medyadan. Eski paylaşımları tekrar önüme gelince paylaşıp Allah’a şükretmek istedim. Zira benim değerlendirmeme göre O’nun bedduası değil, benim duam gerçekleşmiştir.

Söylediği/ istediği hiçbir şey gerçekleşmediği gibi, sahip olduğu her şeyi de an itibarıyla kaybetmiş durumdadır. Ateşler O’nun ve O’na tabi olanların evlerine düşmüş, onların birlikleri bozulmuştur. Bu sürecin bundan sonra da onların aleyhine gelişerek işleyeceğine inancım/ imanım tamdır.
Bundan dolayı Sünnetinde hiçbir sapma olmayan, Zalimlere ve yardakçılarına aman vermeyen yüce Rabbime teşekkür ediyorum.

Ayrıca böylesi bir bedduayı yapmakla 70 küsur yıllık yaşamında insanlık yararına yaptığı en güzel, en muhteşem işten dolayı da Fettoş’u kutluyorum. Yaşamı boyunca yaptığı tek doğru işin o beddua olduğunu hayatımın sonuna dek söyleyeceğime söz veriyorum.

Benzerlerini/ devamını bekliyoruz muhteşem şovmenden. Kareografisini Recep Tayyip Erdoğan ya da ben yazsaydık bu kadar mükemmel olurdu.  Bedduasının kendisinin ve kullarının başına gittikçe artan şiddette patlamasını temenni ediyor, sizi kabul olmuş karşı duamla baş başa bırakıyorum.

"Allahümme!

Memleketin en zalim, en hırsız, en katilleri ile 'birlikteliği' şiar edinmiş ve hiç birine 'ne yapıyorsunuz birader' dememiş,
kayıtsız kuyutsuz topladığı milyarlarca dolar ile bir çeşit sömürü düzeni kurmuş,
Açtığı eğitim kurumlarında dinin en ilkel, en skoolastik halini dayatan,
Yaptığı vaazlarla insanları aptallaştıracak batıl inançlar pompalayan,
Sırf kafasında mutlaklaştırdığı egemen güçleri onun mutlaklaştırdığı kadar mutlaklaştırmıyorlar diye, normal zamanda ucundan istifade ettiği yolsuzluk düzenini sözde ortaya çıkarmak için egemenlerin istediği noktaya vuran,
Kendisi Cemaat içinde tek tanrı gibi olduğu halde tasfiye olmasını istediklerini tek adamlıkla itham eden,
Barış sürecini baltalamak için olmadık taklalar atıp ölümlerden medet uman çevrelerin amigoluğunu yapan,
Hayatı boyunca egemenlerden tırsan ve hatta egemenlerden tırsmayana kin besleyen (Erbakan ve Humeyni)
Darbelere övgü dizip darbecilerin yargılanmadan tahliye edilmesini sağlayan,
30 yıldır kan dökülen bu ülkede kan dökmeyi şiar edinmişlerin adlarını kolejlerine vermiş,
Yolsuzluk gibi halka ait olanı zimmetine geçiren insanlara karşı operasyon yapmak gibi kutsal bir işi kendi nin ve suç ortakları egemenlerin intikam operasyonu için konu mankeni kılıp tüketen....

Velhasıl Allah’ım, sen hepsini biliyorsun, oynadığı dua tiyatrosunda ettiği bedduaları lütfen kendisinin ve birlikte hareket ettiği egemenlerin başına tez elden geçir.

Egemenlerin düzeninin aksamadan yürümesi için kendini bunca parçalayan bu adama lütfen bir 'siee' çek. Âmin."

 

Fırat Kalkanı harekâtında küresel zorbaların tetikçi katillerince şehit edilen kardeşlerimiz/ evladlarımızdan dolayı hepimizin başı sağ olsun.
Allah Metanetimizi artırsın.

 

 

 

 

 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.