SON DAKİKA
Hava Durumu

 Sağdan Gelen Şeytanlar…

Yazının Giriş Tarihi: 25.08.2018 21:00
Yazının Güncellenme Tarihi: 25.08.2018 21:00
Geçen haftalarda Peygamberliği/ Mehdiliği kendinden menkul bir psikopatın grubu, mahalle aralarındaki tüm direklere afiş asıp, her evin kapısına davetiye bırakarak ve üstüne hoparlörle anons yaparak, kiraladıkları kültür merkezi ve düğün salonları vasıtasıyla halkın beynini, ruhunu uyuşturma ve bozma çalışmalarına ara vermeden devam etmiştir. İnternette Kur’an ile ilgili araştırma yapmaya kalktığınızda karşınıza çıkan sitelerin çoğu bu psikopatın ve kendisi gibi diğer psikopatların sayfası çıkıyor.

Geçmiş yıllarda, Kitap fuarlarında bir yayınevi ülkede belki hiç kimsenin yüz yüze görüşmediği/ tanışmadığı bir yazarın, üst üste koyduğunuz zaman kendi boyunu aşan, bir kişinin tek başına taşımaya güç yetiremeyeceği kitapları herkese hediye ediyorlardı. Bütün Türkiye’nin kitap fuarlarında, yüz binlerce takım kitabı nasıl dağıtabiliyorlar ve neden dağıtıyorlar? diye sormadan edemiyor insan. Bu adamın arkasında güçlü bir cemaat yok diye biliyoruz. Finansmanı nereden bulabildiğini, bir insan boyu kadar kitabı ne ara yazabildiğini, neyi anlattığını, ne söylediğini, bunları kimin okuduğunu merak ediyor insan. Bu adam kitaplarında ağırlıklı olarak ‘Cin, Ruh, Kara delikler…’ gibi konulardan söz eder. Bunlar, ‘ne bu dünyada soran olur, ne de ukbada geçen’ (Akif) sözde ilimler ile, dini kitap okuma ihtiyacınızı karşılayıp aslında hiçbir şey okumamış olmanız için yazılmış kitaplardır.

Müslüman mahallemizde ümmetin tüm coğrafyası yansa tek bir kibrit çöpü bile yanmayacak olan, sözde yurt ve kur’an kursu adı altında arz-ı fitne eden, çocuklarımızı ümmete yabancılaştırmakla kalmayıp, yalan yanlış bilgilerle beyinlerini dolduran cemaat ve tarikatlar yer bulabiliyor.

Hz. Muhammed ile ilgili kâfir karikatüristler söylese/ çizse linç edeceğimiz herzelerin çok daha fazlasını inadına söyleyen, Hz. Peygamberi sidiği, gaytası, sümüğü ile anlatan, etrafındaki nezih ashabı, onun biyolojik atıkları ile meşgul olan insanlar gibi tasvir eden, bu hakaretleri kabul etmediğimiz takdirde de doların artması belası ile karşılaşabileceğimiz tehdidi savuran hoca kılıklılar da mahallemizde arz-ı iğva etmeye devam ediyor.

Daha birçok tarikat, cemaat ve bilumum İslami faaliyet adı altında örgütlenmiş olan ve görevi sağdan iğva vermek olan kişi ve oluşumları örnek verebiliriz.

Amerika’nın, İsrail’in sırf bu organizasyon için büyük bütçeler harcadığını, her birine milyonlarca dolar fon akıttığını biliyoruz. Bir İsrail istihbarat elemanı, ‘Türkiye’de 72 tarikatı biz kurduk’ gibi bir cümle söyledi mi bilmiyorum, ama birçoğunun duruşu, itikadı, söylemleri, faaliyetleri, Ahmet Kılınkaya hocamın da dediği gibi, ‘Müslüman halkın kümeslerinden beslenip, Amerika’nın kümeslerine yumurtlamak’tan ibaret olduğunu gözlemleyebiliyoruz.

Cia Direktörü Allen Dulles 1953 yılında şöyle söylemiş: “Hedef ‘insan zihnindeki savaşı’ da kazanmaktır.
Bu savaşın ilk cephesi propaganda, depolitizasyon ve sansür ile kitlesel sindirmeyi sağlamaktır. İkinci cephe ise bireyin beyninde kazanılacaktır;
Hedef beyin yıkama, zihin kontrolü, ideolojiyi değiştirme ve gerektiğinde birçok ‘Mançurya Kobayı’ yaratabilmektir!”

Bahsettiğim oluşumların neslimizi birer Mançurya Kobayı kılıp kılmadığını acı tecrübelerle yakından tecrübe ettik ve ediyoruz. Evet, toptancı olmayalım. Genelleme yapmayalım, eyvallah. Ama şeytan gibi bir düşmanımız olduğunu ve onun en sinsi yönteminin de sağdan yaklaşmak olduğunu, amellerimizi süslediğini, bizden biri gibi göründüğünü unutmamalıyız.

Bunun için mahallemizde çok büyük bir temizlik kampanyası düzenlememiz gerekmektedir. Allah ile aldatılmamamız için öncelikle Allah’ı çok iyi tanımaya, O’nun makasıdını/meramını iyi öğrenmeye önem vermemiz ve aklımızı, vicdanımızı sonuna kadar kullanmamız gerekiyor. Mahallemizin soldan gelen şeytanlarına karşı gardımızı aldığımız gibi sağdan gelenlerine karşı da gardımızı çok iyi almamız gerekiyor.

Birinci Şeytanı (fettö) taşladığımız gibi, ikinci, üçüncü, dördüncü…ilh şeytanları da taşlamaya hazır olmamız gerekiyor.

Allah kabul etsin.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.