SON DAKİKA
Hava Durumu

CHP'ye serbest, AK Partiliye yasak

Yazının Giriş Tarihi: 11.03.2017 22:30
Yazının Güncellenme Tarihi: 11.03.2017 22:30
 

 

 

Türkiye Cumhuriyeti bakanlarına ve AK Parti milletvekillerine Avrupa’da devam eden faşist ve ırkçı müdahaleler devam ediyor. Almanya ve Hollanda’nın ardından Avusturya da AK Parti milletvekillerine karşı akıl almaz engellemeler yapılıyor.

Türkiye’de 16 Nisan’da yapılacak referandumda evet çıkmaması Almanya güdümündeki AB ülkeleri adeta sefer olurken ikiyüzlü faşist çirkin yüzlerini de ortaya koyuyorlar. Sadece Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ve AK Partililere yani evet cephesine yasak getiren AB’nin Nazi kafaları, hayır cephesine ise bırakın engel çıkarmayı destek oluyorlar.

Son iki gündür Bursa’dan iki vekile Avusturya’da. Bunlardan biri Ak Parti Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, diğeri ise CHP Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Müfit Aydın Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız’la birlikte Avusturya’da Türklerle buluşuyor. Ancak gelen haberler bu buluşmaların oldukça güç gerçekleştiği yönünde. Avusturya AK Parti heyetine her adımda büyük güçlükler çıkarıyor, vatandaşlarla buluşmasını engellemek için elinden geleni ardına koymuyor Müfit Aydın, sosyal medya hesabından paylaştığı mesajla bu duruma tepki gösterdi.

Hayır cephesi adına Avusturya’da olan Nurhayat Kayışoğlu ise tüm programlara katılabiliyor, buradaki Türklere hayır propagandası yapıyor.  Kayışoğlu ve CHP heyetinin ne kadar rahat bir şekilde propaganda çalışmalarını yürüttükleri sosyal medya hesapları üzerinden de görülüyor.

Yani nazi kafası Türkiye’nin iç işi olan referanduma açık açık müdahale etme hadsizliğini gösteriyor. Anayasa değişikliğinin gerçekleşmemesi için baskı yapıyor ve bu baskıyı her geçen dakika artırıyor. Teröriste, terör örgütlerine, FETÖ’ye kucak açan AB üyeleri, hayır cephesine de kucak açmış durumda.

Bakalım daha neler göreceğiz referanduma kadar…

--------------------------------
Nazi artığı Hollanda…
Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı’nın uçuş iznini iptal etmek öncelikle Türkiye’ye hakarettir. Bu hakarete Türkiye misliyle cevap verir.

İkincisi açık açık savaş ilanıdır. Bunda da sıkıntı yok. Ordu göndermemize de gerek yok. O ülkedeki Türkler bile Hollanda’yı kündeye getirmeye yeter de artar bile.

Arkasına mahallenin ağır ağabeylerini almış çocuğun karşısındakine diklenmesi vardır ya hah Hollanda, Avusturya gibi devletimsi yapıların da bugün yaptıkları aynen bu.

Nazi kafasından kurtulamayan Almanya’nın etki alanındaki bu devletimsi yapılar, ağabeylerinin izinden gidiyor.  Hollanda, Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun iniş izinlerini kamu güvenliği nedeniyle iptal etti.

Hollanda gibi dandik bir devletin buna cesaret edemeyeceği ortada. O zaman bu iş büyük ağabeyleri Almanya kaynaklı bir tavır. Almanya diye bir devlette yok aslında tamamen ABD’nin uydusu bir devletten bahsediyoruz. ABD Avrupa’yı Almanya ile kontrol ediyor. Bir nevi ABD’nin Avrupa’daki uç beyliği Almanya…

O halde karşımızda yine ABD ve paralı askerleri var. Ortadoğu başta olmak üzere bizim coğrafyamızda Türkiye güçlendikçe hareket alanı daralan, istediği ipi oynatamayan ABD, bu gücün önüne geçmek için terör örgütlerini beslemekle kalmıyor işte Hollanda gibi Nazi artığı uyuşturucu ve terör yatağı devletçikleri kullanıyor.

Ha Allah’ı var Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da dinliyorlar. “Topunuz gelin” sözünü emir telakki eden Avrupa’nın terörist devletleri, terörist örgütlerle kol kola Türkiye’ye saldırıyor. Bakalım bu iş nereye kadar devam edecek.

Darbe ile terör örgütleri ile yapamadıklarını şimdi terörist devletlerin tezgâhlarıyla yapmaya kalkıyorlar. Bu saten sonra Almanya, Hollanda, Avusturya terörist devlettir Türk halkının gözünde.

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Türkeş olsa bu durumda ne yapardı?


Ülkücü hareketin efsane lideri Alparslan Türkeş, bugün yaşasaydı acaba MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gibi mi yoksa muhalif MHP’liler gibi mi davranırdı?

Tüm ihanet şebekeleri ve AB ülkelerinin hedef aldığı Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası için hiç şüphesiz Devlet Bahçeli’nin aldığı kararın aynısını alırdı. İkincisi “Hayır” cephesinde yer alanlarla Alparslan Türkeş’in MHP’sinin de işi olmazdı tıpkı Devlet Bahçeli’nin olmadığı gibi.

Ömrünü CHP, İşçi Partisi gibi partiler ile DHKPC  ve benzeri örgütlerle mücadeleye adayan Alparslan Türkeş’in bu gruplarla kol kola girmezdi.

Yıllar öncesinde ir Bursa ziyareti sırasında, Ülkü Ocakları’nın Altıparmak Caddesi’ndeki merkezini açmaya gelen Türkeş, binada sol partilerinde yer aldığını görünce büyük tepki göstermiş, açılış kurdelesi için elinde olan makası parti yöneticilerinin önüne fırlatmıştı. Şimdi bu zihniyetlerle aynı binada olmaya bile tahammülü olmayan Türkeş’in yolundan gittiğini iddia eden muhaliflerin “Hayır” ittifakıyla ortak hareketi nasıl yorumlanabilir?

 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

  
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.