SON DAKİKA
Hava Durumu

Davut Aydın da artık çok oluyor!

Yazının Giriş Tarihi: 03.02.2022 20:28
Yazının Güncellenme Tarihi: 03.02.2022 20:28

Hatırlayacaksınız… 


Büyükşehirlerin sayılarının artırılmasının ardından yerel seçimlere gidilirken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çıkıp belediyelere geçen köylünün tarla arsa neyi varsa hiçbirini satmayacaklarını, satılanları da geri alacaklarını açıklamıştı. 


Kemal Kılıçdaroğlu öyle söylemesine rağmen CHP’li belediyeler köylerden gelen arazileri geçim kaynağı haline getirdiler adeta. Söylem ne güzel dimi? Tam da solcuların gönlünü okşayan, tribünleri ayağa kaldıran bir söylem!

Keşke öyle olabilseydi. 


Öyle olamadı çünkü CHP’de sol sadece hamaset için kullanılan bir dilin adıdır. Uygulamada solculukla ilgileri yoktur. Samimiyetsiz her söylem, sonuç ta insanları rezil rüsva ediyor. Oysa samimiyet varsa söyleme bile gerek kalmıyor.


Bakın bu CHP’lilerin son dönemde en fazla hedef aldıkları parti malum MHP. Çünkü MHP varken iktidara gelme ihtimallerinin olmadığını biliyorlar. Oyundan düşmesi gerekiyor iktidar olmaları için. Her türlü hakareti yapıyor, öfkelerini kusuyorlar. Oysa MHP bu ülkenin geleceğine ışık tutuyor. Solculuksa onu da MHP öğretiyor sol görünümlü kapitalist CHP’lilere. 


Şimdi bekliyorsunuz tabi nereden bağlayacak Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın’a… 
Hemen uzatmadan konumuza yani Davut Aydın’a dönelim. Sadece 3 yıldır görevde MHP’li Yenişehir Belediye Başkanı Davut Aydın ama sanırsınız 20 yıldır belediye başkanı. Milletin tek kuruşunun hesabını yapan bir isim kendisi. Her gün halkın arasında her gün milletin derdinde bir isim.


 Herkesle iyi geçinen, uyumlu, naif bir kişiliğe sahip! AK Parti ile hükümetle, bakanlıklarla devlet kurumlarıyla kurduğu ilişkiler Yenişehir’e hizmet ve yatırım olarak dönüyor. 
Kavgaya değil Yenişehirli için doğrusu neyse ona yürüyor her zaman. Kasaba siyasetinden çok öteye geçmiş, çamur siyasetinden çok uzak, kendisine çamur siyasetiyle gelenlere bile nezaketle davranan bir isim aynı zamanda. 


Kılıçdaroğlu’nun havada kalan sözünü gerçek yapan bir isim Davut Aydın. Solcuyum diyen belediyelere icraatıyla ders veriyor adeta. 3 yılda tam 30 milyon lira değerinde gayrimenkul kazandırmış belediyeye. Yanlış okumadınız 30 milyon liralık gayrimenkul kazandırmış. Aynı dönemde CHP belediyeleri köylerden geçen arazileri satıp geçim kaynağı yaptığını hatırlatayım. 


Misal Mudanya’nın CHP’li Belediye Başkanı köylünün arazisini satıp bankaya faize yatırdığını açıkladı geçtiğimiz aylarda iyi mi? Enteresan işler oluyor anlayacağınız. 


Solcu olduğunu ileri süren belediyeler milletin malını haraç mezat satıyor, onların her gün hakaret kustukları, ağır ithamlarla hedef aldığı partinin yönettiği belediye satmayı bırakın millet adına kamuya gayrimenkul kazandırıyor. 


Solculuğu da öğretecek MHP’li Davut Aydın bu solumsulara. Dedik ya samimiyet önemli. Millete hizmet etme gayreti önemli. Milletin delikli kuruşuna sahip çıkmak önemli diye.

İşte Davut Başkan tam da buradan bakıyor dünyaya ve buradan atıyor adımlarını. 
Bakar da utanırlar mı? Görür de örnek alırlar mı?
 Sanmıyorum. 
Söyleyince kızıyor solumsu arkadaşlar. 
Sol öğreti adına tek bir adım atmadan. Üstelik sol adına ne varsa yıkarak. Sol belediye görmek isteyenler için örnek veriyorum MHP’li Yenişehir Belediyesi.

Ülkücü belediye görmek isteyenler Yenişehir’e bakmalı. İmanlı ve inançlı, hakkın hukukun yolunda olan bir belediye başkanı görmek isteyenler Davut Aydın’a gözünü çevirmeli. 


Her Bursalının, milletin her evladının gurur duyacağı, örnek alacağı karnesi yıldızlı pekiyi ile dolu bir belediye başkanı Davut Aydın.

Ne demiştik Davut Aydın da çok oluyor artık. Solcuya solculuk öğretmen de ne demek ya (!) CHP’li belediyelerin kozmetiklerini dökmek nedir? Solcuyum diye nutuk atanlara ders vermek nedir?


Davut Aydın çok oluyor çok…

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.