SON DAKİKA
Hava Durumu

Rant sevdası ile Bursa’ya kast!

Yazının Giriş Tarihi: 30.10.2021 19:29
Yazının Güncellenme Tarihi: 30.10.2021 19:29

Hep birlikte ibretle, utançla ve hayretle tam iki yıldır tavan yapan bu iğrenç oyunu, bu çarpık zihniyetin rezil senaryosunu izliyoruz. 
Hiçbir değere, inanca saygısı olmayan gözünü kör etmiş ranttan başka bir şey görmeyen, rant için her ahlaksızlığı evla gören bir zihniyetten bahsediyoruz. 
Bursa’ya kastediyorlar. Milleti umutsuzluğa sevk etmek için kaidelerini yırtıyorlar, her tarafa lağım zihniyetlerini akıtmaya, her tarafı kendi içleri gibi katran karası yapmaya uğraşıyorlar. 


Tuttukları tetikçilerle, irinlerini akıtmaya, iftiralarla, yalanlarla, attıkları çamurlarla rantlarına rant katmaya, önlerine çıkan herkesi yok etmeye uğraşıyorlar.
Öyle rezil öyle alçaklar ki ne toplumun değerlerine, ne milletin inançlarına, edebine, ahlakına saygıları var. Sanırsınız Bursa’da her yer bu rezillerin beynini kaplayan kepazelikle sıvanmış durumda. Yöneticilere, işadamlarına, seçilmişlere, atanmışlara, çalışanlara ve en önemlisi kadınlara yönelik rezilliğin dibine vuruyorlar.  


Siyaseten ya da mertçe mücadele etmek yerine her yere iftiraları ve lağım zihniyetleri ile saldırıyorlar. Bursa’yı kirletiyor, Bursa’ya kast ediyorlar.
Hepsini Bursalı biliyor ve görüyor. Hepimiz biliyoruz bunların nedenini. Bu kuklaları da bunları sokağa salan, çamur zihinlerinin kirlerini sokağa akıtmaya çalışan kuklacıları da.


 Ne laf ebeliklerini yiyoruz ne maşanın ellerinde olduğu gerçeğini unutuyoruz. Satılık birkaç müptezeli kullanarak akıttıkları pislikte boğulacakları günü sabırsızlıkla bekliyoruz. 


Bu böyle devam ederken, artık Bursa’da insanların seslerini yükseltmesi gerektiğini, bu iftira kumpas ve algı ile yapılan pisliğe karşı tavır almalarını da bekliyoruz. Bu pisliğe bugün dur demezsek yarın herkesi içine alacak. Bu pisliğe dur demezsek ortalık bu çakallara, bu alçaklara kalacak. 


Devlete, millete, milletin seçtiklerine, devletin atadıklarına, namusuyla iş yapanlara kısacası Bursa’ya ve Bursalıya yapılan bu kötülüğü herkesin gereken cevabı vermesi de gerekir. 


Kadınları kullanarak bel altı vuruşlarla insanları yok etmeye çalışan, kadını aşağılayan, kadını aşağılarken başka insanları yok etmeye çalışan bu kirli zihniyeti hepimiz tanıyoruz.


 Bu pisliklerin merkezi dağıtılsa da aynı zihniyetin kriptolarının maşa ile ortaya sürdükleri taşeronları hala aktif ve bozgunculuk için her türlü alçaklığı yapıyorlar. 
Sağlı sollu saldıran bu alçakların yöneteni de akıl hocaları da yol verenlerine karşı artık sivil toplum kuruluşlarından siyasi partilere, iş dünyasından bürokrasiye kadar korkmadan sinmeden gereken cevabı vermenin vakti geldi de geçiyor bile.  Korkudan beslenen alçaklara korkmadan cevap vererek ancak mücadele edilebilir. 


İnsanların mahremlerine en alçakça saldırılarda bulunan, toplumsal itibarını, ailesini ve hayatını yok etmeye çalışan bu kirli zihniyetin, yine insanlara iftira atarak toplum önünde küçük düşürmeye yönelik rezilliklerine daha ne kadar dayanmalı Bursa


Ve son olarak Bursa’ya hırsları ve rant uğruna bu kötülükleri yapanlar akıllarına şunu da getirmeli. Unutulmamalı gün gelir bu iğrençlikler kendileri de sıçrayabilir. Yarın her şey değişir belki de aynı tetikçiler tarafından iftiraya ve bel altı saldırıya uğrayabilirler. Bunun örneklerini ne çok gördük öyle değil mi? Beslediğin karga bir gün gözünü oyar derler. Üç günlük dünya. Gelen gidiyor bu kadar kötülük bu kadar ah bu kadar rezillik değer mi? 
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.