SON DAKİKA
Hava Durumu

Yazık bu CHP seçmenine!

Yazının Giriş Tarihi: 30.12.2021 20:07
Yazının Güncellenme Tarihi: 30.12.2021 20:07

Gerçekten çok yazık CHP seçmenine! Uzun yıllardır iktidara geleceklerini, iktidara geldiklerinde çağdaşlıktan ve modernlikten öleceğimizi hayal ediyorlar. 
Ancak öyle yöneticileri var ki değil önümüzdeki seçim önümüzdeki yüzyıl iktidar olma ihtimalleri yok. 


Öyle çok uzaklara gitmiyorum. Birçok CHP’li tanıdığım var. Büyük bir kısmı inançlı, gerçekten samimi bir şekilde sol görüşle ülkenin kurtulacağına düşünüyor. 
Haksızlıktan hukuksuzluktan şikayet edip, gerçek anlamda milletin ezilmemesi gerektiğine inancını ortaya koyuyor. 


Onların İslam’la Müslümanlarla sorunları asla yok ki, zaten birçoğu birçok dini vecibesini de yerine getiriyor. Ancak ne yazık ki CHP içinde azınlıkta olan İslam düşmanı bir kesim köşeleri tutmuş, milletinin inançlarına söverek bir yere varacağını zannediyor. 
Azınlık çoğunluğa hükmediyor. Bu zihniyetin iktidar olmasına imkan yok. Oysa CHP’nin seçmeni iktidar bekliyor.


Git Almanya’da Hristiyanlara hakaret et bakalım sana siyaset bile yaptırmazlar. Git Fransa’ya kiliseye hakaret et bakalım ne olacak? 
Atatürk’ün kurduğu parti Atatürk’ün kurduğu cumhuriyeti yıkmak isteyen bölücülerin partisinin emrine verildi CHP’yi işgal eden çarpık zihniyet tarafından. 
Daha bugün HDP açıklama yapıyor Millet İttifakı’nın adayına itiraz etmezsek bizim onayladığımız isim aday olmuştur diye. 


Daha ne diyecek bölücüler. Adayı biz belirleyeceğiz diyorlar. Atatürk’ün kurduğu ama Atatürk düşmanlarının çembere aldığı CHP, geri dönülmez bir yola giriyor. 
CHP’li geniş kitleler ise bu yapının iktidar olacağını sanıyor. Daha çok hayal kırıklıkları yaşayacak kitle. 


Dün sosyal medyada CHP Bursa eğitim sorumlularından biri Allah’a (CC) hakaret etmekten geri kalmadı. Bu nasıl bir utanmazlık bu nasıl bir insanlıktan nasip almamak! Batsın yapacağınız siyaset. 


Lafı uzatmaya eğmeye bükmeye gerek yok. CHP İl Başkanı İsmet Karaca derhal bu eğitmeni görevinden alıp partiden de atmalı. Siyaset yapacağım diye milletin inançlarına, değerlerine saldırmaya kimsenin hakkı yok. 


Ve devlet! Dakika geçirmeden bu kişiye gereken müeyyideyi uygulamalı. İnanan herkesi çok ağır yaralayan, öfkelendiren bu zata gereken tepkiye öncelikle CHP’lilerin vermesi şart. 
Siyaset bu rezil dile rezil üsluba ve bu kepaze zihniyete haddini hatırlatmalı. Yok, öyle ağzım var istediğimi derim. Diyemezsin. 
CHP seçmeni artık tepkisini koyup, bu millet düşmanlarından artık partilerini arındırmalılar. Bırakın iktidar olmayı falan bu milletin bir ferdi olarak, bu ülkenin çocuğu olarak bu fitneye fırsat vermemeli CHP’liler. Hesap sormaya kendi yönetimlerinden başlamalı.
 O hesap sorulduğunda norma bir siyasete dönmeleri mümkün olur. 


Yoksa kimseye samimiyetlerini anlatamazlar. CHP İslam’la Müslümanlarla sorununu çözmeden asla normal bir siyasi parti olamayacak. HDP, CHP’yi hızla İslam düşmanı, Müslüman karşıtı marjinal bir parti haline getiriyor. Orada durmaya devam ederse, bunun en büyük faturasını da CHP ödeyecek. 

Tekrar edelim. Yazık CHP’nin samimi seçmenine…

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Yükleniyor..
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.